Fókuszban a fiatal tehetségek

Szponzorált tartalom

2020.november.30.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Nemrég indította újra a sikkes és a legfrissebb trendeket diktáló Answear online divatwebáruház a Project Packshot elnevezésű tárgyfotós versenyét. A fiatal tehetségeket felkaroló rangos versenyre sok-sok nevezés érkezett. Ismerd meg a Top 3 befutó pályázót, akik kreatív látásmódjukkal hengerelték le a zsűrit.

Az answear.hu online webáruház felhívására 2020. szeptember 21-éig nevezhettek a különleges és egyedi termékkompozíciójukkal a pályázók. A fotójukat, portfóliójukat feltöltő résztvevők közül öt döntőst választott ki a szakmai zsűri, melynek a GLAMOUR magazin és a glamour.hu főszerkesztője Maróy Krisztina és vezető divatszerkesztője, Pintér Judit is tagja volt.

A finalistáknak a Swarovski 125. születésnapjára készült ékszerekkel kellett termékkompozíciókat alkotniuk, saját, egyedi ötleteik alapján. A zsűri ezekből a munkákból választotta ki a TOP 3 győztest, akik értékes nyereményekkel lesznek gazdagabbak, és megálmodott munkáik a GLAMOUR magazinban is szerepelhetnek.

Ismerd meg a három nyertes mesés alkotását!
A verseny első helyezettje Jakos Péter lett True Blue alkotásával, a rangos elismerés mellett 100 ezer forint értékű Answear vásárlási utalványt nyert. A második helyezést Kórusz Bea Hattyúk tava, míg a harmadik helyet Zámbó Tímea Frozen Pops anyaga nyerte el. Mindketten 50 ezer forint értékű Answear vásárlási utalványt nyertek. Továbbá az öt toplistás megtarthatta a Swarovski 125. születésnapjára készített ékszerszettet, amely a témát szolgáltatta a pályaművekhez.