13 modell, akit követned kell Snapchaten

2017.január.16.

A legtöbben csak a kifutókon vagy a magazinokban találkozunk modellekkel, így hát nem csoda, hogy a tökéletességhez vagyunk szokva. Ma már az Instagramban sem lehet bízni, hiszen oda is szinte csak szépen beállított és olykor még ki is retusált fotók kerülnek fel.
Egy hely azonban még maradt, ahol a legnagyobb sztárokat és leghíresebb modelleket is saját környezetükben és teljesen valójukban láthatod, Photoshop nélkül: a Snapchat.

13 modell, akit követned kell Snapchaten
Fotó: Getty

Összeszedtük a kedvenc 12 modellünket, akiket Snapchaten követhetsz:

1. Joan Smalls: @joan_smalls

Joan Smalls Snapchat
Joan Smalls Snapchat
Fotó: Getty

2. Edie Campbell: @ediecampbell

Edie Campbell Snapchat
Edie Campbell Snapchat
Fotó: Getty

3. Hailey Baldwin: @haileyisboring

Hailey Baldwin Snapchat
Hailey Baldwin Snapchat
Fotó: Getty

4. Sara Sampaio: @sarasampaio

Sara Sampaio Snapchat
Sara Sampaio Snapchat
Fotó: Getty

5. Taylor Hill: @taylor_hill

Taylor Hill Snapchat
Taylor Hill Snapchat
Fotó: Getty

6. Kendall Jenner: @kendalljenner

Kendall Jenner Snapchat
Kendall Jenner Snapchat
Fotó: Getty

7. Gigi Hadid: @itsgigihadid

Gigi Hadid Snapchat
Gigi Hadid Snapchat
Fotó: Getty

8. Bella Hadid: @babybels777

Bella Hadid Snapchat
Bella Hadid Snapchat
Fotó: Getty

9. Josephine Skriver: @jojoskirver

Josephine Skriver Snapchat
Josephine Skriver Snapchat
Fotó: Getty

10. Cara Delevingne: @caradevqueen

Cara Delevingne Snapchat
Cara Delevingne Snapchat
Fotó: Getty

11. Behati Prinsloo: @behatiprinsloo

Behati Prinsloo Snapchat
Behati Prinsloo Snapchat
Fotó: Getty

12. Chrissy Teigen: @chrissyteigen

Chrissy Teigen Snapchat
Chrissy Teigen Snapchat
Fotó: Getty

13. Mihalik Enikő: @eniko.m

Mihalik Enikő Snapchat
Mihalik Enikő Snapchat
Fotó: Getty

Ez is érdekelhet

Ruzsa Norina bemutatja a kedvenc nyári szettjét

Ruzsa Norina bemutatja a kedvenc nyári szettjét

GLAMOUR Horoszkóp

Ma felmerülhetnek gátlások, nem megfelelő érzelmek - Napi horoszkóp, június 19.

Ma felmerülhetnek gátlások, nem megfelelő érzelmek - Napi horoszkóp, június 19.

Tedd & Ne tedd

5 tökéletes nyári szett Angelina Jolie gardróbjából

5 tökéletes nyári szett Angelina Jolie gardróbjából