Sztárbox: Gyorsan csúnya véget ért Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya összecsapása

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Elérkezett a Sztárbox harmadik adása (ami a harmadik negyeddöntő is egyben), vagyis harmadjára püfölik egymást laposra a hírességek. Ezúttal Nyári Dia és Járai Kíra, Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya, valamint Curtis és Szegedi Fecsó csapott össze a ringben. Ha lemaradtál az adásról, vagy egyszerűen sajnáltad az időt a sztáronként 4x2 perces menetek felhabosított, majd' 3 órás verziójára, pillanatok alatt képbe hozunk.

Nyári Dia és Járai Kíra, Pintér Tibor Tenya és Dobrády Ákos, valamint Szegedi Fecsó és Curtis a Sztárbox harmadik negyeddöntőjében
Fotó: RTL

Negyeddöntő, középdöntő és szuperdöntő - ezeken az állomásokon kell átverekednie magát azoknak a magyar hírességeknek a Sztárbox című műsorban, akik szeretnének ott állni a legjobbak között a műsor végén. Minden adásban női könnyűsúlyban, férfi középsúlyban és férfi nehézsúlyban szállnak ringbe a sztárok, a mai műsort azonban Kabát Peti sérülése miatt át kellett kissé variálni, így két összecsapást is láthatunk férfi nehézsúlyban.

Ők küzdenek meg egymással a Sztárbox harmadik negyeddöntőjében:

1. Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya
  2. Nyári Dia és Járai Kíra
  3. Curtis és Szegedi Fecsó

A 49 éves Pintér Tibor Tenya - aki lóháton (nem, ez nem vicc) vonult el a ringig - igazi sportembernek tartja magát, a box azonban eddig kimaradt nála. Bevallása szerint azért vállalta el a műsort, mert kimozdítja a komfortzónájából. A 48 éves Dobrády Ákos, egy ország kicsi gesztenyéje a felkészülés minden pillanatát élvezte, és férfias, kemény összecsapást ígért.

Gyorsabban véget ért Pintér Tibor Tenya és Dobrády Ákos csatája, mint gondoltuk

Bár a nézők közel 70 százaléka Pintér Tibor Tenyára voksolt, Dobrády Ákos meglepően keményen kezdett. Kokó meg is jegyezte, hogy a nagy termet nem mindig előny, sőt. Dobrády ügyes védekezését is kiemelték, az első menet végén azonban jókora ütést kapott.

Dancing with the Stars: Döbbenetes, de kiesett a műsor legnagyobb kedvence

A második menetet Tenya kissé fáradtan kezdte, ám annál erősebb ökölcsapásokkal. Egy váratlan pillanatban azonban a magabiztos kezdés után Dobrády hatalmas ütést kapott a fejére - arra a kérdésre, folytatja-e a mérkőzést, nem adott egyértelmű választ, így nem engedték tovább küzdeni. Gyakorlatilag a második menet vége előtt a bírói döntés értelmében Pintér Tibor Tenya győzött. Ha lehet, akkor jövőre visszajövök - konstatálta vereségét Dobrády, aki úgy érzi, belekényesesedett a számolásba. Edzője úgy kommentálta, bőven maradt még erő Dobrádyban, aki hónapokig edzett ezért a nem egészen 4 percért.