Tavi

Russia is more. Tavi pedig még több. Mikor és hol látom újra? Úgyis tudom, hogy lekoppintják!
Russia is more. Tavi pedig még több. Mikor és hol látom újra? Úgyis tudom, hogy lekoppintják!

Ez is érdekelhet

Hatalmasat nőttek Harry herceg és Meghan Markle gyerekei, ilyen sokat még sosem mutattak belőlük a nyilvánosságnak

Hatalmasat nőttek Harry herceg és Meghan Markle gyerekei, ilyen sokat még sosem mutattak belőlük a nyilvánosságnak

2010. június 30.
Ez a cikk több mint 6 hónapja frissült utoljára, a benne lévő információk elavultak lehetnek.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Nem annyira beauty téma? nem is én vagyok az első magyar akinek feltűnt, de álljunk már meg egy percre?.

Egy sajtótájékoztatón voltunk múltkor, ahol arról is beszéltek, hogy rohan a világ és a mai 28-29 éves attól félnek, hogy a 24-25 évesek ott loholnak a nyakukban. Aztán, hogy a 24-25 évesek attól félnek, hogy ott vannak a 20 évesek. Gondoltam, no para, 24 leszek, szóval engem üldözhetnek a húszasok, aztán meg otthon belegondoltam, hogy ott van ez a Tavi, akinek még most esett le a tojáshéj a fenekéről és máris dizájrner cuccokkal melegíti fel magát. A legőszintébb irigységgel konstatálom magamban, hogy le vagyunk maradva.

A PR, meg az elemző cégek még ott tartanak, hogy majd a dupla Xes korosztály megváltja a világot, pedig akkor se tudná már, ha egyáltalán foglalkozna vele. A tizenévesekre gyakorolhatunk egyfajta nyomást, de valójában ők azok, akik egyre nagyobb arányban mozgatják a világot. Még divatfrontos is, és oké azt legyűrtem, hogy a modellek most már mind 12-16 évesen tűnnek fel és akkor be is futnak. Jó, a korábban is hallottam, hogy gyereksztárok elmennek bevásárolni, de amikor én voltam tinédzser, akkor valahogy nem volt olyan feltűnő. Most pedig, szégyen vagy nem, de például Madonna lányát, Lourdest nézegetem néha a neten, hogy mit is vegyek fel - szigorúan hétvégén persze, mert bennem is ott a dolgozó emberekre erőltetett kötelező konszolidáció. Aztán az én gyerekeim már nyolc évesen úgy fognak kinézni, amire majd csak kerekedik a szemem. Felmerül a kérdés, hogy mit szólhatnak Tavi szülei és a válasz, hogy semmit. Tudjátok, hogy miért? Mert szerintem nem értik ezt az egészet.

Bocs, de bizonyos emberek pozíciójuknál, vagy párjuknál fogva képesek megvenni drága holmikat, de az, amit a fiatal generáció már a génjeiben hordoz, az egy egészen egyedi "divatmutációt" eredményez.

A szürke mindenhez megy. Ha valaki, hát ő megteheti, hogy ezüstre fesse a haját. Na és a piros rúzs? Ezt hívják komplett egésznek.
A szürke és a pasztell találkozása. Gaga masnija pedig elegánsabban: vagyis megelevenedik a valódi divat. Ezt akarjátok látni, csak még nem is tudjátok!
Yamamotóval és Gallianóval, úgyhogy már meghaltam a sárga irigységtől!
gall-01-d0000738Cb4496993f2bd.jpg
Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Támogatott Tartalom

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom