II. Erzsébet királynő végre tisztázta a Meghan és Harry körüli pletykákat

II. Erzsébet királynő végre tisztázta a Meghan és Harry körüli pletykákat
Fotó: Getty Images

Ez is érdekelhet

Kipróbáltam a tökéletes porszívót, és most elárulom, hogyan változtatta meg az életemet

Kipróbáltam a tökéletes porszívót, és most elárulom, hogyan változtatta meg az életemet

2020. január 14.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Múlt héten nagyot robbant Harry herceg és Meghan Markle bejelentése, miszerint visszalépnek a királyi család tagjaiként betöltött szerepüktől, és függetlenedni szeretnének a királyi családtól.

Azóta már számos pletykát hallhattunk, miszerint a hercegi pár nem közölte a döntését a családdal, ezért ők is csak a médiából értesültek a nem mindennapi bejelentésről. Azt is hallani lehetett, hogy állítólag mindez azért történt, mert Vilmos herceg nyomás alá helyezte Meghant és Harry-t, akik nem bírták elviselni, hogy a jövendőbeli király mindenbe bele akart szólni. Mások szerint Károly herceg egyenesen fortyogott a dühtől, amikor megtudta a hírt, II. Erzsébet királynő pedig megfosztotta Meghant és Harryt hercegi címüktől. Ezekből a pletykákból valószínűleg semmi sem igaz, hiszen II. Erzsébet királynő tegnap délután egy válságtanácsot hívott össze, hogy tisztázzák az ügyet.

Meghan Markle testvére ismét borzalmas dolgokat állít a hercegnéről

Meghan Markle testvére ismét borzalmas dolgokat állít a hercegnéről

A tanácskozás után a királynő egy nyilatkozatot is kiadott, melyben elmondja, hogy ő és az egész család is támogatják Harry herceget és családját abban, hogy új életet kezdjenek. Annak ellenére, hogy örült volna, ha ők is a királyi család teljes munkaidőben dolgozó tagjai maradtak volna. Tiszteletben tartja, és megérti a választásukat és azt, hogy egy szabadabb életet szeretnének élni.

˝Harry és Meghan egyértelműen kijelentették, hogy a jövőben nem szeretnének a közpénzre támaszkodni, anyagi függetlenségre vágynak. Megállapodtunk abban, hogy lesz egy időszak, amikor a sussex-i hercegi család egyaránt tölt majd időt az Egyesült Királyságban és Kanadában is. Ezek összetett kérdések a családom számára, melyeket meg kell oldanunk. Van még néhány tennivaló, amit át kell beszélnünk, de a következő napokban a végleges döntés is meg fog születni.˝- írta II. Erzsébet királynő a nyilatkozatban

Valószínűleg, ha akkora lenne a baj, mint ahogyan azt sokan állítják, akkor a királynő nem ilyen megértő hangvételű nyilatkozatot adott volna ki.

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától (x)

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától (x)

Kerti party, fesztivál vagy privát buli? DJ Yamina tippjei a tökéletes bulihoz (x)

Kerti party, fesztivál vagy privát buli? DJ Yamina tippjei a tökéletes bulihoz (x)

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ (x)

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ (x)

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek (x)

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek (x)