Kórházba került Shakira: váratlanul a koncertjét is lemondta az énekesnő

Shakira az Instagramon tudatta a szomorú hírt
Shakirát váratlanul kórházba szállították
Fotó: Kevin Mazur/Getty Images

Ez is érdekelhet

Kiderült, hogyan szólítja Tom Holland Zendayát, a rajongók előtt nevezte így kedvesét

Kiderült, hogyan szólítja Tom Holland Zendayát, a rajongók előtt nevezte így kedvesét

2025. február 17.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Shakiráért aggódnak a rajongói, az énekesnő ugyanis bejelentette, hogy be kellett mennie a sürgősségire. Instagram-bejegyzésében úgy fogalmazott, „hasi problémákkal” küzdött, az orvosok pedig úgy ítélték meg, nincs elég jól ahhoz, hogy színpadra lépjen, ezért a koncertjét is le kellett mondania.

Shakira váratlan bejelentést tett az Insta-oldalán: lemondta a perui koncertjét február 16-án, mert kórházba került. Arról, hogy pontosan mi történt vele, nem sokat árult el, viszont annyi biztos, hogy az orvosai javaslatára nem lépett színpadra.

Sajnálattal közlöm veletek, hogy tegnap este be kellett mennem a sürgősségire egy hasi probléma miatt, és jelenleg kórházban vagyok - írja a nyilatkozatában.

„Azok az orvosok, akiknek jelenleg a gondozása alatt állok, közölték, hogy nem vagyok elég jó állapotban ahhoz, hogy ma este fellépjek. Nagyon szomorú vagyok, hogy ma nem léphetek színpadra. Alig vártam, hogy újra találkozhassak a hihetetlen rajongóimmal itt, Peruban. Remélem, holnap kiengednek, és elég jól leszek ahhoz, hogy fel tudjak lépni” - fogalmazott az énekesnő, és biztosította a rajongóit arról, hogy a koncertet mindenképp pótolni fogják.

Shakira egyébként a Las Mujeres Ya No Lloran nevet viselő turnéja kellős közepén tart, ez az első turnéja 7 év kihagyás után. A tervek szerint a következő koncertjére február 20-án, Kolumbiában kerül majd sor. Innen is mielőbbi jobbulást kívánunk neki!

„Szerintem túlzás volt”: Shakira beismerte, hogy nagy hibát követett el

„Szerintem túlzás volt”: Shakira beismerte, hogy nagy hibát követett el

Shakira hatalmas áldozatot hozott volt férje, Gerard Piqué kedvéért

Shakira és Gerard Piqué botrányos szakításával talán a popkultúra történetének legnagyobb ex-háborújának lehettünk szemtanúi. Bár azóta már lecsitultak a kedélyek, az énekesnő elárulta, hogy hatalmas áldozatot hozott egykori szerelme kedvéért.

„Sokáig felfüggesztettem a karrieremet, hogy Gerard mellett lehessek, hogy ő a focira koncentrálhasson. Ez nagy áldozat volt a szerelemért” - mondta Shakira a The Sunday Times-nak. Akkoriban úgy érezte, ezt kell tennie, hogy egyben tartsa a családját. 2023-ban a Billboard-nak elárulta, nagyon bízott abban, hogy férjével örökre együtt lesznek. „Az otthonom és a családom volt a legfontosabb. Hittem abban, hogy addig tart majd, amíg a halál el nem választ.”

Forrás: dailymail.co.uk

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom