Sydney van den Bosch gyászol, szomorú üzenetben tudatta, hogy szörnyű veszteség érte

Sydney van den Bosch üzenetét minden férfinak hallania kéne
Sydney van den Bosch szomorú hírt közölt a követőivel
Fotó: TV2 Sajtószoba

Ez is érdekelhet

Felejtsd el a meleg tejet: ez a legjobb ital lefekvés előtt, ha végre mélyen akarsz aludni

Felejtsd el a meleg tejet: ez a legjobb ital lefekvés előtt, ha végre mélyen akarsz aludni

2023. december 2.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

A mindig mosolygós Sydney van den Bosch szomorú hírt közölt a követőivel: elhunyt az édesapja. Instagram oldalán szívszorító sorokkal és csodálatos családi fotókkal emlékezett rá.

Sydney van den Bosch számára az ősz különösen nehéz időszak volt. Szeptemberben jelentette be, hogy férjével öt év házasság után elválnak útjaik. Most viszont kiderült, egy másik veszteséggel is szembe kellett néznie, elhunyt imádott apukája.

A szomorú hírt Instagramon osztotta meg követőivel, ahol több képet is közzétett az édesapjáról. Posztjában ezt írta: „Elmúlt az ősz és vele együtt a valaha megélt legnehezebb ősz is. Azt mondják majd az idő segít… Azt is mondják, hogy az ősz az elmúlásról szól, de egy percig nem számítottunk arra, hogy nekünk is búcsúzni kell…Hogy a legerősebb hármas szövetségünk darabjaira hullhat…Nem szeretnék búcsúzni és nem is fogok… a Papa az én szívemben csupán elutazott, talán nem is olyan messzire… Mi pedig vigyázni fogunk rá a Mamával messziről is”

Nem volt más megoldás: Leoperálták Sydney van den Bosch mindkét mellét

Nem volt más megoldás: Leoperálták Sydney van den Bosch mindkét mellét

Sydney van den Bosch mindenkit lenyűgözött pozitív gondolkodásával

Sydney van den Bosch-nak és párjának, Ádám Csabának a Dancing with the Stars második élő adásában kellett távozniuk. Sydney pedig nem csak a kiesést követő pillanatokat viselte méltósággal, erősen és csillogó szemekkel, de az is kivételes, ahogy a kieséséről írt.

„Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént. Azt hiszem, ez az idézet definiálja a legjobban a bennem lévő érzéseket… Túl a kezdeti szomorkodáson, csalódottságon, mindig rájövök, hogy véletlenek nincsenek! Máshol van most dolgom, de a Dancing with the Stars rengeteget adott, ennyi pozitív energiában rég volt részem, megannyi támogatás, kedves szavak. Száz szónak is egy a vége, boldog vagyok, hogy a részese lehettem.”- fogalmaz posztjában Sydney. Nem épp tipikus kiesés utáni reakció, igaz? Reméljük, hogy pozitív életszemlélete ezen a nehéz időszakon is átsegíti!

Glamour Book Banner
Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

Támogatott Tartalom

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom