Tóth Andi csipkés meztelenfelsőbe bújt, a végeredmény mégis kifinomult lett

Tóth Andi már nagyon várja az X-Faktor döntőjét
Tóth Andi egy merész darabot választott
Fotó: RTL Sajtóklub

Ez is érdekelhet

Amikor a karmánkat mi magunk generáljuk: erre kell odafigyelnünk az életünk során a szakértő szerint

Amikor a karmánkat mi magunk generáljuk: erre kell odafigyelnünk az életünk során a szakértő szerint

2026. április 17.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Tóth Andi friss fotókkal lepte meg követőit hivatalos Instagram-oldalán. A 27 esztendős énekesnő ezúttal egy igazán stílusos szettben mutatta meg magát, a csipkés felső remekül állt rajta.

Csodásan állnak Tóth Andin a sokat mutató, mégis elegáns darabok: az énekesnő most is tökéletesen választott, egy szexi meztelenfelsőbe bújt. Kissé merész, mégis álomszép, a rajongói is imádják.

Ritkán posztol mostanában

Tóth Andi az utóbbi időben viszonylag ritkán posztolt a közösségi oldalára. Azóta, hogy véget ért a 2025-ös X-Faktor, amelyben mentoráltja, Belano szerezte meg a végső győzelmet, megritkultak a posztok.

Most azonban a rajongók legnagyobb örömre visszatért és egy igazán szexi, mégis nagyon elegáns darabban mutatta meg magát. A képeken egy karcsú alakját jól hangsúlyozó, magasított derekú nadrágot visel, amelyhez egy hosszúujjú, csupa csipke felsőt választott. Az áttetsző anyag alól kivillant fekete melltartója is. Gyönyörű, hosszú, hullámos tincseit kiengedve hagyta, így lapozgat egy újságot.

Tóth Andi visszatért az Instagramra
Fotó: Tóth Andi/Instagram

Tóth Andi óriási örömhírt osztott meg, ez a párosítás mindenkit meglepett

Tóth Andi óriási örömhírt osztott meg, ez a párosítás mindenkit meglepett

Imádják a rajongók

„Nagyon jó látni téged, gyönyörű a megjelenésed. Újra energiát áramoltatsz, kreatív és stílusos vagy. (…) Ne felejtkezz meg rólunk, a követőidről, mert hiányzol, ha sokáig elmaradsz" - reagált a posztra egy kommentelő.

Eddig nem úgy alakult az éve, ahogy szerette volna

Az énekesnő hosszabb kihagyás után egy hete posztolt közösségi oldalára. Akkor néhány melankolikus hangulatú képet töltött fel: egy mezőn ücsörgött hétköznapi ruhában kutyája társaságában. Akkor azt írta, annak ellenére, hogy a ló évét írjuk, fáradtnak érzi magát, ráadásul nem épp úgy alakultak mostanában a dolgok, ahogyan tervezte.

„Beleállt a kés a nagyujjamba. A házam lassabban épül fel, mint a mentális állapotom. Találtam egy kullancsot a nyakamon és pánikba estem. Bevallom túlreagáltam" - írta akkor őszintén a rajongóinak.

Követői persze mellette állnak most is, pozitív kommentjeikkel igyekeztek őt támogatásukról biztosítani. Biztatták, hogy a nehezebb időszak után mindig jön egy könnyebb és sok kitartást kívántak neki.

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

Támogatott Tartalom