„Lehetett sejteni!” - Ő lett az X-Faktor egyik új mentora, a reakciók vegyesek

Herceg Erika két versenyzője is távozni kényszerült az X-Faktor 3. élő show-jából
2024-ben visszatér az X-Faktor, és Gáspár Laci lesz az egyetlen mentor a régi felállásból, aki marad
Fotó: RTL Sajtóklub

Ez is érdekelhet

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

2024. április 8.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Egy év szünet után visszatér az X-Faktor az RTL csatornájára, egy hete pedig azt is tudjuk, hogy teljesen megújul a műsor. Az egyik legkardinálisabb frissítés rögtön a mentorpult mögött ülőket érinti majd, a régi, jól ismert és megszokott gárbádól ugyanis csak Gáspár Laci marad.

Az RTL egy hete kezdte csepegtetni az infót a 2024-es X-Faktor műsorával kapcsolatban. A korábbi évekkel ellentétben azonban nem egyszerre leplezte le a zsűrit, hanem úgy döntött, kicsit játszik a nézők figyelmével - és türelmével. Azt lehetett sejteni, hogy ByeAlex nem tér vissza, hiszen a 2022-es évad végén elég beszédes monológgal búcsúzott.

Az viszont, hogy hozzá hasonlóan Puskás-Dallos Peti is visszavonul, már jóval váratlanabb meglepetés volt. Rengeteg dolog változott az elmúlt 8 évben, és engem most a családjaim igényelnek. - fogalmazott Instagram-posztjában Peti, miután kiderült, hogy nem tér vissza a tehetségkutatóba.

ByeAlex megy, Majka jön

Az viszont biztos, hogy nem maradunk rap nélkül, ami megtűrt műfajból - ByeAlexnek köszönhetően - a magyar X-Faktor vezető műfaja lett, hiszen az USNK (2018), Alee (2021) és Solyom Bernadett (2022) is rapperként nyerte meg annak idején a saját évadát. Gyakorlatilag az ő helyét veszi át a mentorpultban Majka, amit a csatorna hétfő délután jelentett be Instagram-oldalán.

„Majka több mint tíz éve a hazai könnyűzenei élet egyik állócsillaga, gyakorlatilag mindent elért és mindent tud erről a szakmáról. Olyan szakmai tapasztalata van, amiért üzembiztosan érdemes lesz jelentkezni az X-Faktorba, hiszen ő lesz az egyik mentor, akivel majd együtt lehet dolgozni” - kommentálta Verebély Marcell, a műsor senior kreatív producere.

Öröm helyett kiakadtak az X-Faktor nagy bejelentésén

Öröm helyett kiakadtak az X-Faktor nagy bejelentésén

Nem okozott nagy meglepetést

A hozzászólások alapján az internetezők vegyesen fogadták Majka érkezését: sokuk számára nem okozott túl nagy meglepetést, és biztosak benne, hogy a következő mentor, akit a műsor bejelent majd, az Pápai Joci lesz. „Senki nem gondolta volna, hogy ezért igazolták át Jocial. VICC.” - írta az egyik kommentelő, egy másik pedig azt kezdte pedzegetni, hogy így talán a műsor nézettsége is jó irányba változik majd.

Több internetező említette még Tóth Gabi nevét is, és néhányan, akik komolyan vették a dolgot a véleményszekcióban, a műsorban híressé vált Manuelt szeretnék még a mentorok között látni, aki tavaly a The Voice műsorban mutatkozott be ítészként.

Köszönjük szavazatát!

Te örülsz, hogy Majka lesz a megújult X-Faktor egyik mentora?

Igen, szerintem megérdemelte!
Nem örülök neki.





Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom