Amal Clooney elmesélte, milyen áldozatot hozott, amikor feleségül ment George Clooney-hoz

Amal Clooney komoly áldozatot hozott a kapcsolatáért
Amal Clooney komoly áldozatot hozott a kapcsolatáért
Fotó: Jeff Spicer/Getty Images

Ez is érdekelhet

11 időtlen női napszemüveg, ami soha nem megy ki a divatból és luxus hatást kelt

11 időtlen női napszemüveg, ami soha nem megy ki a divatból és luxus hatást kelt

ma 15:01
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Amal Clooney 11 évvel ezelőtt - amikor kimondta a boldogító igent George Clooney-nak - óriási áldozatot hozott. Ekkor ugyanis tudatosult benne, hogy a magánélete mostantól a bulvár egyik kedvenc témája lesz, és a lapok minden egyes mozzanatáról beszámolnak majd.

Amal Clooney a Cartier Women’s Initiative rendezvényen arról beszélt, hogy milyen drámai változásokon ment keresztül az élete, miután 2013-ban megismerkedett a férjével, Geroge Clonney-val.

„Régen megvolt a munkahelyi életem és a magánéletem, és ezek egészen eltérőek is lehettek, és sikerült elkerülnöm, hogy összekeveredjenek. Aztán megházasodtam, és ez elég sokat változtatott a dolgokon” - mondta el a beszédében. Eleinte ez okozott benne némi feszültséget. „Úgy éreztem, hogy nem láthatnak ebben a ruhában, vagy ilyesmit csinálni, mert hétfőn a bíró előtt kell megjelenni.”

„De ez egyszerűen nem olyan fontos, mint az, hogy éljük az életünket, és végső soron, ha valaki jól végzi a dolgát, az úgyis kiderül. Szóval nem hagyom, hogy ez a tényező visszatartson attól, hogy olyan dolgokat tegyek, amelyek fontosak a családom vagy a párkapcsolatom számára” - szögezte el.

A házasságuk után tehát el kellett fogadnia, hogy az élete soha nem lesz már olyan, mint korábban, és a magánéletét többé nem tudja elválasztani a munkájától.

Amal Clooney földöntúli szépségként ragyogott arany ruhájában George Clooney mellett

Amal Clooney földöntúli szépségként ragyogott arany ruhájában George Clooney mellett

A gyerekeiket próbálják megóvni a nyilvánosságtól

Amal és Geroge egy 8 éves ikerpárt (Alexander és Ella) nevelnek, és az idejük nagy részét a brignoles-i francia birtokukon töltik. A céljuk, hogy a kicsiket - amennyire lehet - távol tartsák a lesifotósoktól.

„Az a célom, hogy megvédjem őket; nem akarom, hogy a gyerekeimről fotók kerüljenek nyilvánosságra” – mondta korábban George a GQ-nak. „Nagyon komoly témákkal foglalkozunk, nagyon veszélyes bűnözőkkel, és nem szeretnénk, ha a gyerekeinkről készült fotók nyilvánosságra kerülnének. Ezért keményen kell dolgoznunk azon, hogy megőrizzük a magánéletünket, és ez, ahogy el lehet képzelni, nem egyszerű feladat.”

Ezenkívül Amal és George otthon azt a szabályt alkalmazzák, hogy a vendégeiknek át kell adniuk a telefonjaikat, hogy még véletlenül se készítsenek fényképeket a gyermekeikről.

Forrás: hellomagazine.com

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Támogatott Tartalom

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

Támogatott Tartalom