Mióta véget ért a Stranger Things, azóta hangos a sajtó Millie Bobby Brown és David Harbour állítólagos feszült kapcsolatától. Most azonban úgy tűnik, a színészpáros kibékült egymással, hamarosan érkezik új közös filmjük.
Ezeket láttad már?
Jó hírt kaptak a Netflix nézői: úgy tűnik, kibékült egymással Millie Bobby Brown és David Harbour, ugyanis hamarosan érkezik a streaming-platformra a két színész újabb közös filmje.
Hamarosan érkezik közös filmjük
Jó hír, hogy Millie Bobby Brown és David Harbour elásták a csatabárdot régóta tartó viszályuk után, és egy új apa-lánya kémsorozatban vállalnak szerepet a Netflix számára - számolt be róla a Daily Mail.
A színész egy bukott biztonsági szakértővé vált ex-FBI-ügynököt, Matt Wolfe-ot fogja alakítani, aki visszatér a terepre, amikor elhidegült lánya, a színésznő által alakított Rebecca, aki szintén a bűnüldöző szervnél dolgozik, eltűnik egy küldetés során.
A hír azért is volt meglepő, mert néhány hónappal ezelőtt nyilvánosságra került, hogy Millie Bobby Brown „zaklatás és megfélemlítés” miatt panaszt nyújtott be a Stranger Things című sorozatban játszó partnere ellen, még mielőtt elkezdték volna forgatni a sorozat ötödik és egyben utolsó évadát. A 2025. novemberi riport szerint „oldalakon át tartó vádak” merültek fel a színész viselkedésével kapcsolatban. A forgatás egy évtizeden át tartott, és karakterük, Eleven és Jim Hopper, központi szerepet játszott a sorozat egész cselekményében.
Millie Bobby Brown tündéri fotót osztott meg kislányáról, sosem mutatott még belőle ennyit
Állítólag csak egy átlagos összeveszés-kibékülés volt
David Harbour azóta egy interjúban elismerte, hogy valóban volt feszültség kettőjük közöttük, de azt mondta, hogy azóta ki is békültek egymással. „10 éven át dolgoztunk együtt, pont akkor, amikor még tinédzser volt, apát és lányát alakítva. Nem tudom, van-e olyan család vagy baráti kör, ahol 10 év alatt a tagok ne keverednének vitába vagy ne lennének nézeteltéréseik. Ez teljesen rendben van, mert csak nézeteltérésről van szó, aztán újra kibékülnek. (...) Nálunk is csak egy egyszerű összeveszés-kibékülés dolog volt, ami után beszéltünk egymással és már minden rendben van.”
A színésznő is hasonlóképp látja már a történteket
Millie Bobby Brown is kifejtette a saját álláspontját: „Nyilvánvalóan nagyon sokat változtam az első évadtól az ötödikig, és David végig ott volt mellettem. Az idő múlásával a kapcsolatunk kreatív szempontból sokkal inkább együttműködésen alapulóvá vált. Amikor ennyi éven át dolgozol együtt valakivel, a jelenetekben érzelmileg is igazán ösztönözhetjük egymást. Annak ellenére, hogy a sorozat véget ért, még mindig hálát érzek. Hogy ennyi éven át megoszthattam vele ezt az élményt, az olyasmi, amire mindig emlékezni fogok, és amit mindig nagyra fogok értékelni.”