Radnai Márk üzent a magyaroknak, és ezt tényleg érdemes megfogadnunk

Radnai Márk sorain érdemes elgondolkozni
Radnai Márk sorain érdemes elgondolkozni
Fotó: Profimedia

Ez is érdekelhet

Mit nézzek a Netflixen? A legjobb nyári filmek és sorozatok listája

Mit nézzek a Netflixen? A legjobb nyári filmek és sorozatok listája

ma 10:01
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Több mint két hónap telt el a választások óta, Radnai Márk pedig elárulta, milyen gondolatok kavarognak benne azóta. Elgondolkodtató sorait mindenkinek érdemes végigolvasni, a TISZA Párt alelnöke fontos dologra mutatott rá.

Radnai Márk rendszeresen enged bepillantást a mindennapjaiba az Instagram-oldalán, legyen szó a munkájáról vagy a magánéletéről. Most éppen arról mesélt őszintén a követőinek, hogy milyen érzések és gondolatok kavarognak benne az áprilisi választások óta.

„A hála nem azt jelenti, hogy megelégszünk azzal, ami van. Azt jelenti, hogy észrevesszük. Mert az emberi természet olyan, hogy könnyebben vesszük észre azt, ami hiányzik, mint azt, ami körülvesz bennünket. Végig arra az egy dologra fókuszálunk, ami még nincs meg. Azt a problémát látjuk, ami még nincs megoldva. Azt a célt, amit még nem értünk el” - fogalmaz Márk a posztjában.

„Közben pedig hajlamosak vagyunk természetesnek venni a családot, a barátokat, az egészséget, a munkát, a szeretetet, a lehetőségeket vagy akár azt, hogy egyáltalán van reményünk egy jobb jövőre.” Pedig a hála valójában nézőpont kérdése.

„Miért nem történt még több? Milyen jó, hogy végre elindult valami. Nagy különbség” - hívja fel a figyelmet a két megközelítés közötti eltérésre. „A választások óta is sokszor ezt érzem. Vannak, akik kizárólag arra figyelnek, mi nem történt még meg. Így minden napjuk várakozás, türelmetlenség és elégedetlenség” - írja a posztjában, majd hozzáteszi, ezzel szemben vannak olyanok is, akik látják, hogy napról napra valósulnak meg azok a dolgok, amelyekért a párt két éven át dolgozott. Ők tudnak örülni az útnak is, nem csak a célnak.

Radnai Márk nem akárhol járt álomszép barátnője, Délia társaságában

Radnai Márk nem akárhol járt álomszép barátnője, Délia társaságában

„A türelmetlenség elveszi a jelen örömét. A hála viszont visszaadja. Érdemes néha megállni egy pillanatra, és nem azt számolni, hogy mi hiányzik még, hanem azt, hogy mi mindenünk van már. Mert lehet, hogy sokkal több, mint gondolnánk. Ha pedig nem élvezzük, akkor miért harcoltunk érte?” - zárja a bejegyzését.

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom