Oscar 2013: Adele kétszer, feketében

Glamour szerkesztőség
Fotó: Fotó: PuzzlePix/RexFeatures

Ez is érdekelhet

Rosszabb, mint a halál: 7 karakter, akinek a hiányát sosem heverte ki a sorozat

Rosszabb, mint a halál: 7 karakter, akinek a hiányát sosem heverte ki a sorozat

2013. február 25.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Adele-nek jó oka volt arra, hogy tiszteletét tegye az idei Oscar-gálán: az énekesnő fellépőként és jelöltként is részt vett az eseményen. Végül díjazott is lett, hiszen a Skyfall kapta a legjobb betétdalnak járó szobrocskát.

Csak remélni mertük, hogy ezúttal nem a jól bevált kis feketét húzza majd elő az énekesnő, de sajnos nem így döntött. A bevonuláshoz egy Jenny Packham-darabra esett a választása, amelyben csinos volt, de semmi több. A fellépőruhája pedig egy kristályokkal kirakott fekete Burberry-ruha lett.

Nálunk továbbra is megmarad kedvencnek legutóbbi, Grammy-gálára választott piros virágos Valentino-ruhája, amelyben igazán üde jelenség volt, ezek pedig most csak egy közepes tedd-re elegendőek. Nektek?

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Támogatott Tartalom

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom