Mennyi pénzt kapnak a Super Bowl sztárfellépői, és Rihanna miért nem kapott semmit?

Nem Rihanna az egyetlen, aki nem kapott fizetést a Super Bowl fellépéséért
Nem Rihanna az egyetlen, aki nem kapott fizetést a Super Bowl fellépéséért
Fotó: Kevin Mazur/Getty Images

Ez is érdekelhet

Radnai Márk üzent a magyaroknak, és ezt tényleg érdemes megfogadnunk

Radnai Márk üzent a magyaroknak, és ezt tényleg érdemes megfogadnunk

2023. február 13.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Rihanna bizony egy fityinget sem kapott a Super Bowl fellépéséért, a legnagyobb meglepetés azonban az, hogy a Half Time Show fellépői sosem kapnak pénzt. Mégis miért adnak elő ingyen a zeneipar legnagyobb sztárjai? A válasz egyszerűbb, mint gondolnánk.

A 2023-as Super Bowl félidejének sztárja Rihanna volt, aki egyben meg is ragadta az alkalmat, hogy fellépésével bejelentse második terhességét. Előtte a Super Bowl 56 éves történelme során többek között olyan tehetségek álltak a Halftime Show színpadán, mint Diana Ross, Janet Jackson, Madonna, Beyoncé, Katy Perry, Lady Gaga, Jennifer Lopez és Shakira. Tavaly Eminem, Dr. Dre. Snoop Dogg, Kendrick Lamar és Mary J. Blige legendás összeállásának lehettünk tanúi.

Kevesen tudják azonban, hogy a felsorolt előadók, valamint Michael Jackson, Paul McCartney, Prince, a The Rolling Stones és még sokan mások is egykor mind-mind ingyen léptek fel az NFL döntőjének félidejében. Ezen a ponton pedig jogosan merülhet fel bennünk a kérdés: mégis miért?

Hatalmas megtiszteltetés

A Halftime Show színpadán állni presztízskérdés, ez minden idők leginkább vágyott fellépése az előadók számára, amely hatalmas megtiszteltetésének számít az Egyesült Államokban, ráadásul a döntő közel 100 milliós nézettségének köszönhetően az egekbe lövi az eladásaikat.A világ egyik legnagyobb színpada. Egy előadóművész álma egy ilyen színpadon állni” – nyilatkozta korábban Rihanna.

Nem Shakira és Jennifer Lopez fellépése a legnépszerűbb a Super Bowl történetében

Nem Shakira és Jennifer Lopez fellépése a legnépszerűbb a Super Bowl történetében

Az idei koncertet most először nem a Pepsi, hanem az Apple Music szponzorálta. A platform a lehető legokosabban kis is használta a kilencszeres Grammy-díjas énekesnő visszatérését, hiszen hamar elérhetővé váltak náluk a Rihanna dalaihoz tartozó extra funkciók. A jövedelmező fellépések azonban így is nagy befektetéssel járnak, némelyik félidei show-ra több mint 10 millió dollárt is elköltöttek az évek során.

Ezeket olvastad már?

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Támogatott Tartalom

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom