Már most megvan a Dancing with the Stars idei nyertese? A nézők szerint magasan ez a versenyző a legjobb az évadban

Nagy Katica és Whisperton lehet a Dancing with the Stars ötödik évadának nagy esélyese
Nagy Katica és Whisperton lehet a Dancing with the Stars ötödik évadának nagy esélyese
Fotó: TV2 Sajtószoba

Ez is érdekelhet

Mudri Mátyás az antidivat új magyar hangja, aki saját vizuális világot teremt

glamour plusz ikon Mudri Mátyás az antidivat új magyar hangja, aki saját vizuális világot teremt

2024. október 27.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Már túl is vagyunk a Dancing with the Stars ötödik évadának első adásán, elbúcsúztattunk egy kieső párost, és képletesen összeállt az élboly, akiket a zsűri már most nagy esélyesekként emleget. Köztük Whispertont, aki nem titkolja, hogy van táncos múltja, és ahogy az a látottak alapján kiderült, nem is kicsi.

Törőcsik Franciska, Mihályfi Luca és Whisperton – néhány név, amivel kapcsolatban a Dancing with the Stars első élő adásában elhangzott, hogy az idei évad potenciális nyertesei lehetnek. Volt, akit energiái, volt, akit művészi finomsága és átgondoltsága miatt emelt ki a zsűri, Whisperton produkciója láttán pedig Ördög Nóra könnyeivel küszködve egyenesen azt mondta, ez egy döntős tánc is lehetett volna.

HIRDETÉS | Hirdetés

Ahogy a fiatal tiktoker kisfilmjéből kiderült, gyerekkorában balettozott, a tánc viszont nem adott számára sem örömöt, sem pedig sikerélményt, méghozzá tanárai miatt, így abbahagyta. Az értékelésnél Juronics Tamás táncművész és koreográfus le is szögezte, hogy a táncos múltja miatt sokkal szigorúbban pontozza majd a fiatal tehetséget, mint a többi, valóban táncolni tanuló hírességet, ám úgy tűnik, a táncos múlt egyáltalán nem zavarja a nézők többségét, akiket már az első adásban teljesen elvarázsolt a páros.

Elszabadult a pokol a Dancing with the Stars kieső párosa miatt, helyettük inkább őket küldték volna haza a nézők

Elszabadult a pokol a Dancing with the Stars kieső párosa miatt, helyettük inkább őket küldték volna haza a nézők

„Engem nem érdekel, milyen múltja van, meddig táncolt stb. De amit ez a fiú csinált a színpadon, arra sok profi táncos sem képes. Brutál erős az idei mezőny.” – írta az egyik kommentelő: „Szuper volt, le a kalappal” - fogalmazott egy másik, és volt, aki maximális tíz ponttal értékelte volna őket a zsűri helyében.

Gond, ha valaki túl profi egy ilyen műsorban?

Többek szerint viszont problémás, hogy a komoly táncos múlt miatt eleve sokkal jobb esélyekkel indult, és bár a balett valóban nem társastánc, miután a műsor egyre inkább nyit a különböző műfajok irányába (néptánc, showtánc, kortárs tánc) ez az előny egészen biztosan érvényesül a későbbiekben is. Volt, aki odáig ment, hogy Tóth Gabi néptáncos párjához hasonlította, tehát profi táncosként kezeli, akinek ugyanúgy tanulnia kell a verseny során a különböző standard és latin táncokat, ám kritikusan kezelendő, mindezt milyen előnnyel teszi.

„Tudták, hogy balettozott, de felkérték! Nekem nagyon tetszett és a balett egy egészen más technikára épül. Ezt ő is elmondta, és ezért büntetni?!” – tette fel a kérdést egy kommentelő, amire gyorsan meg is jött a válasz: „Ton olyan szintű táncos, mint Tóth Gabi párja, aki ugyanúgy nem ismeri a versenytáncot. (...) Nem csak balettozott, a Táncművészetire is járt, és egy tánccsoport tagja, ne keverjük olyanokkal, akik fiatal korukban valamennyit táncoltak, és elröppent közben tizen év. Ton 22 éves és kb két éve hagyta abba a táncot, és a youtubon vannak táncos videói, meg lehet nézni.”



A kérdés, hogy mennyire etikus a műsor készítői részéről egy olyan hírességet felkérni, aki nem a nulláról építkezik, talán teljesen felesleges (és nem is túl releváns) annak fényében, hogy a nézők pont tavaly bizonyították be, hogy nem feltétlenül a műsor folyamán legtöbbet fejlődő, legtechnikásabb táncosokkal szimpatizálnak, hanem azzal, akihez az adott időszakban a legkönnyebben tudnak kapcsolódni.

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után

Támogatott Tartalom