Hivatalos: Curtis helyett ő lesz idén a Megasztár 4. mestere

Drámai pillanatoknak lehettünk szemtanúi a Megasztár negyedik adásában
Ennyi volt, Curtis nem lesz többé a Megasztár mestere
Fotó: TV2 Sajtószoba

Ez is érdekelhet

Ezek voltak az idei Pride legjobb pillanatai: fotókon a sokszínűséget ünneplő tömeg

Ezek voltak az idei Pride legjobb pillanatai: fotókon a sokszínűséget ünneplő tömeg

2026. április 26.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Az elmúlt napokban egymás után jelentették be a Megasztár mestereinek személyét, mostanra pedig hivatalosan is kiderült: Tóth Gabi után Curtist is lecseréli a TV2.

Izgalmas nyomozós játéknak lehettünk tanúi az elmúlt napokban, a Megasztár Instagram-oldalán elszórt jelei alapján kellett ugyanis megfejtenünk, kik lesznek a tehetségkutató 2026-is mesterei. A sor Herceg Erika leleplezésével kezdődött, akinek versenyzője tavaly egészen a második helyezésig jutott. Őt követte Puskás-Dallos Bogi bejelentése, aki Tóth Gabi helyét veszi át, és ahogy ígérte, jóval támogatóbb hangnemet és stílust képvisel majd, mint ami a 2025-ös évadra jellemző volt. Az énekesnő egyébként azt is elárulta, őt leginkább a műsor aranykora és az olyan, itt felfedezett művészek győzték meg, mint Oláh Ibolya vagy Rúzsa Magdi.

Marics Peti visszatérése valószínűleg nem okozott különösebben nagy meglepetést, hiszen töretlen a népszerűsége és a győzelemig kísérte tavaly versenyzőjét, Lengyel Johannát. Tóth Gabi mellett viszont Curtis sem tér majd vissza a képernyőre, ami már jóval a bejelentés előtt, a nyomok elszórása után egyértelmű volt, ahogy az új mester személye is — az ő helyét T. Dannyi veszi majd át, aki korábban a Dancing with the Stars című műsorban menetelt egészen a döntőig.

Az énekesnek egyébként nagy vágya volt, hogy ő is szerepelhessen zsűriként a tehetségkutatóban, és boldog, hogy ez a nap eljött, azonban a versennyel járó nagyfokú felelősségnek is a tudatában van.

Tóth Andi káprázatos meztelenruhában adta fel a leckét bátorságból

Tóth Andi káprázatos meztelenruhában adta fel a leckét bátorságból

Curtis és Tóth Gabi is távozik

A távozás oka valószínűleg összetett, de az tény, hogy sem Curtis, sem pedig Tóth Gabi nem minősült hatékony mesternek a tavalyi évad során. Olyannyira nem, hogy a november 29-ei döntőbe jutott négy versenyzőből kettő Marics Petihez, kettő pedig Herceg Erikához tartozott. Tóth Gabi az elődöntőben veszítette el utolsó versenyzőjét, míg Curtis a negyedik adás végére maradt versenyző nélkül, így az utolsó két adást gyakorlatilag tét nélkül ülte végig.

Köszönjük szavazatát!

Neked tetszik az új felállás?

Igen, határozottan jobbnak tűnik, mint a tavalyi.
Nekem tetszett az előző csapat is.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Támogatott Tartalom