„Meghalni jön ide” - Curtis és Szegedi Fecsó harca padlóra küldte a nézőket a Sztárboxban

Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Elérkezett a Sztárbox harmadik adása (ami a harmadik negyeddöntő is egyben), vagyis harmadjára püfölik egymást laposra a hírességek. Ezúttal Nyári Dia és Járai Kíra, Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya, valamint Curtis és Szegedi Fecsó csapott össze a ringben. Ha lemaradtál az adásról, vagy egyszerűen sajnáltad az időt a sztáronként 4x2 perces menetek felhabosított, majd' 3 órás verziójára, pillanatok alatt képbe hozunk.

Fotó: RTL Sajtóklub

A Sztárbox harmadik negyeddöntője izgalmasan indult: Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya küzdelmét a második negyed vége előtt leállították, miután Dobrády nem tudta folytatni egy komoly ütés után. Nyári Dia és Járai Kíra összecsapása pontos volt, taktikus és nagyon szoros, a bírák viszont Nyári Diának ítélték oda a győzelmet. Most vasárnap pedig Curtis és Szegedi Fecsó csatája volt a Sztárbox harmadik negyeddöntőjének utolsó etapja.

Vajon mennyit számít a felkészülés? Többet, mint a nyer erő...

Szegedi Fecsó - aki Bach d-moll toccata és fúgájára vonult be - kirobbanó formában érzi magát, és szeretné bebizonyítani, hogy sokkal több van benne, mint amit szerinte az ország feltételez róla: ő ugyanis véleménye alapján sportember, üzletember, aki kőkeményen megdolgozik a sikerért.

Mint kiderült, edzője eleinte tartott tőle, hogy Fecsó túl lazán áll majd az edzéshez, ő azonban hamar rácáfolt az előítéletekre. Meghalni jön ide - mondta róla felkészítője, aki azt is elárulta, hogy Fecsó maga kérte, indítsanak több edzéssel, mint heti három alkalom.

Curtis nem szeret veszíteni, sem csalódást okozni, különösen azok számára nem, akik végig kísérték őt a felkészülésben. A The Voice coach-a egyébként azt is elárulta, hogy nagyon keveset edzett, különösen Fecsóhoz képest, ennek ellenére a válaszadók több mint 65 százaléka őt tartotta esélyesebbnek a szimpátiaszavazás során.

Nyári Dia és Járai Kíra mérkőzése keményebb volt a Sztárboxban, mint a férfiaké

Curtis vs. Szegedi Fecsó

Annak ellenére, hogy állítólag alig edzett, Curtis félelmetesen nagy erővel és lendülettel indított. Taktikus lépés volt tőle, a kondija ugyanis nem biztos, hogy elég a nyolc perchez, ezért szerette volna határozottan megnyomni az első menetet, amit kétségtelenül ő irányított.

Fecsó a második menetben sem igazán tudott mit kezdeni ellenfelével, aki egy váratlan pillanatban elesett egy lökés miatt, így a dolog nem számít. Ahogy Kokóék is megjegyezték, a mérkőzés egyre inkább kezdett hasonlítani egy ketrecharchoz. Miután másodjára is elesett, Curtis feladta a küzdelmet, így a legnagyobb meglepetésre Szegedi Fecsó nyert.

Fecsó és edzője egyébként pontosan tudta, mi lesz Curtis stratégiája, és erre is építették a meccset. Ahogy ők fogalmaztak, Curtis saját magát verte meg.

Sztárbox: Gyorsan csúnya véget ért Dobrády Ákos és Pintér Tibor Tenya összecsapása

Elnézést, ha csalódást okoztam - kommentálta vereségét Curtis, aki úgy érzi, nem tudta megfelelően megtisztelni a ringet, de azért mindenkit bátorított, hogy nézzék meg a The Voice jövő heti döntőjét.

Kik nyerték a Sztárbox harmadik negyeddöntőjét?