Döntöttek a nézők: ő lett 2024-es X-Faktor nyertese

Az X-Faktor döntőjében Fehér Krisztián és Sárközi Roland között dőlt el a verseny
Az X-Faktor döntőjében Fehér Krisztián és Sárközi Roland között dőlt el a verseny
Fotó: RTL Sajtóklub

Ez is érdekelhet

Ezek voltak az idei Pride legjobb pillanatai: fotókon a sokszínűséget ünneplő tömeg

Ezek voltak az idei Pride legjobb pillanatai: fotókon a sokszínűséget ünneplő tömeg

2024. december 7.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Elérkezett a 2024-es X-Faktor döntője, és a TOP 2-ben Fehér Krisztián és Sárközi Roland lépett színpadra, hogy megküzdjön a végső győzelemért. A nézők szavazatai alapján végre eldőlt, ki viheti haza a legtehetségesebb énekesnek járó elismerést és a 36 millió forintos fődíjat. Íme, az X-Faktor nyertese!

Az idei X-Faktor is telis-tele volt emlékezetes pillanatokkal, a döntő pedig minden várakozást felülmúlt. A három finalista teljes szívvel és lélekkel küzdött a sikerért, de a győzelem csak egyvalakié lehetett. Mutatjuk, ki lett az év legjobb hangja!

Eljött a végső összecsapás

Ahogy korábban megírtuk, az X-Faktor harmadik helyezettje az ÉBERKÓMA lett. Távozásuk után a szavazatok lenullázódtak, és a két döntős, Sárközi Roland és Fehér Krisztián tiszta lappal szállt versenybe a végső győzelemért. Mindketten egy általuk már korábban előadott dal énekeltek el, amelyet a legsikeresebb produkcióként tartották számon. Ez volt az utolsó lehetőségük, hogy meggyőzzék a nézőket: őket illeti a nyeremény.

Szem nem maradt szárazon

Fehér Krisztián lépett elsőként a színpadra, és előadásával lenyűgözte a közönséget és mentorát, Valkusz Milánt is, aki könnyekig hatódott. Elmondása szerint most öltött testet az egész verseny alatt benne dúló érzelmi kavalkád. Krisztián maga is elsírta magát a meghatottságtól, és kiemelte: hatalmas boldogság számára, hogy idáig eljutott, hiszen ezzel valóra vált a legnagyobb álma.

Gáspár Laci hangsúlyozta, hogy az idei évad legkülönlegesebb vonása a mentorok és mentoráltjaik között kialakult erős érzelmi kötődés, amit Milán és Krisztián kapcsolata is tökéletesen példáz. Tóth Andi határozottan kijelentette: Krisztián már megnyerte az országot, hiszen sikerült belopnia magát az emberek szívébe.

Megvan a 2024-es X-Faktor 3. helyezettje, ez a versenyző esett ki a győzelem kapujában

Megvan a 2024-es X-Faktor 3. helyezettje, ez a versenyző esett ki a győzelem kapujában

Állva tapsolt a zsűri

Sárközi Roland fellépését állva ünnepelték a mentorok, egyöntetűen úgy gondolják, hogy ez egy győztes produkció volt. Andi elmondta: libabőrös lett, miközben hallgatta, és bár a kezdetekkor még bizonytalan volt vele kapcsolatban, most úgy látja, ő fejlődött a legtöbbet az összes versenyző közül. Milán szerint Roli világszínvonalon énekel, Majka pedig Las Vegas színpadán is el tudná képzelni az énekest.

A szavazás végül lezárult, a nézők döntése alapján Fehér Krisztián a 2024-es X-Faktor győztese! Gratulálunk!

Köszönjük szavazatát!

Örülsz Fehér Krisztián győzelmének?

Igen, egyértelműen őt illeti az első hely.
Nem, szerintem Sárközi Rolandnak kellett volna nyernie.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Támogatott Tartalom