X-Faktor: a nézők szerint nem igazságos a műsor, ezt a szabályt azonnal megváltoztatnák

A kommentelők a műsor egyik fontos szabálya miatt háborognak
A kommentelők a műsor egyik fontos szabálya miatt háborognak
Fotó: RTL Sajtóklub

Ez is érdekelhet

10 alapdarab nyárra, amiből egy hétre való zseniális szettet építhetsz

10 alapdarab nyárra, amiből egy hétre való zseniális szettet építhetsz

2024. november 10.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Az X-Faktor első élő show-ja után sokan felháborodtak, ugyanis a nézők egy része szerint olyan énekesek búcsúztak az adás végén, akiknek bőven helyük lett volna még a versenyben. A kommentelők úgy vélik, eleve igazságtalan a műsor egyik fontos szabálya, melynek következtében elkerülhetetlen az, hogy a közönség csalódott legyen.

Az idei X-Faktor első élő show-jának menete úgy alakult, ahogy az utóbbi néhány évadban. A színpad szélén négy szék díszelgett. Ha a mentorok úgy ítélték meg, hogy az adott produkció széket érdemel, akkor a versenyző leülhetett, és esélyt kapott arra, hogy egyenes ágon jusson tovább.

Azok, akik nem kaptak széket - vagy akiknek a nézők szavazatai alapján idő közben fel kellett állniuk, hogy más a helyükre ülhessen - a veszélyzónába kerültek. Így tehát a szék nélkül maradt nyolc versenyző sorsáról a műsor végén a nézők dönthettek, közülük csak négyen juthattak tovább a következő adásba. A legkevesebb szavazatot végül Monika Pike, Kundra Zsombor, Koren és Miklós Vivien kapta.

A kommentelők a végeredmény hallatán azonban nagyon csalódottak voltak, sokak szerint a legnagyobb hangok estek ki. Úgy gondolják, a műsor egyik fontos alapszabálya eleve nem igazságos: nem értik, miért kell rögtön négy versenyzőnek távoznia az első adásban.

„Ez a műsor már nem az éneklésről szól” - Elszabadult a pokol az X-Faktor kiesői miatt, háborognak a kommentelők

„Ez a műsor már nem az éneklésről szól” - Elszabadult a pokol az X-Faktor kiesői miatt, háborognak a kommentelők

„Szerintem ez nem fair, hogy már négyen kiesnek az első élő show-ból, inkább legyen hosszabb az élő show, mint hogy össze csapják egy hónap alatt, és nézzük a sok válogató részt körülbelül két hónapon keresztül” - áll egy hozzászólásban a műsor Insta-oldalán.

„Kérjük vissza a régi X-Faktort, ahol még szakmai volt a dolgok nagy része, volt időnk megismerni a versenyzőket, nem az volt hogy 5 hét alatt gyorsan daráljuk le. Ez így nem helyes” - fakadt ki egy másik kommentelő.

Valaki pedig így fogalmazott: „Kár, hogy nem volt mentorház sem, aztán most egyből 4 versenyző is kiesik…régen nekem jobban tetszett, amikor mindig egy esett ki, és a versenyzők hétről hétre fejlődhettek, megmutathatták magukat jobban.

Köszönjük szavazatát!

Te kinek szurkolsz a továbbjutott versenyzők közül?

Zilincki Nóra
ÉBERKÓMA
Szabó Bence
Sárközi Roland
Toldi Sándor
Fehér Krisztián
HENN
Steve Major
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Támogatott Tartalom