Tündéri videó terjed a neten: György herceg és Lajos herceg nagyon édes dolgot tettek

György herceg és Lajos herceg nagyon szeretik Sarolta hercegnőt
György herceg és Lajos herceg összefogtak Sarolta hercegnő érdekében
Fotó: Samir Hussein/Getty Images

Ez is érdekelhet

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

2024. december 28.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Azon már meg sem lepődünk, hogy idén is a royal-gyerekek lopták el a show-t a karácsonyi szentmise után. Most azonban egy olyan tündéri gesztussal vonták magukra a figyelmet, amire nem számítottunk: György herceg és Lajos herceg is bebizonyították, milyen fontos a számukra Sarolta hercegnő.

Az angol királyi család idén sem hagyta ki a karácsonyi szentmisét, és most is hatalmas tömeg várta őket, miután kijöttek a templomból. A rajongók nagy része nem érkezett üres kézzel, különböző ajándékokkal, például rajzokkal, virágokkal, plüssállatokkal és édességekkel készültek Katalin hercegné és Vilmos herceg, valamint a gyermekeik, György herceg, Sarolta hercegnő és Lajos herceg számára.

A royal-csemeték szeme talán legjobban a finomságok láttán csillant fel, és hamar be is gyűjtötték őket. Vilmos herceg még meg is jegyezte, hogy ilyen sok csokit nem tudnak elfogadni, hiszen a gyerekek nem ehetnek ennyi édességet. Így egy idő után Vilmos megpróbálta tőlük „elkobozni” a csokit - több-kevesebb sikerrel.

A fiúk ugyanis gondoskodtak róla, hogy Sarolta hercegnő még véletlenül se maradjon csokoládé nélkül. Ahogy Lajos megszerzett egyet, rögtön át is nyújtotta Saroltának. Ekkor azonban Vilmos közbelépett, és átvette tőle az édességet. György herceg viszont nem hagyta annyiban a dolgot: amint kapott egyet valakitől, ő is nyomban átadta a húgának. Ugye milyen édesek!?

Katalin hercegné sosem szegi meg ezt a szabályt, és egy egész világ példát vehetne róla

Katalin hercegné sosem szegi meg ezt a szabályt, és egy egész világ példát vehetne róla

Katalin hercegné a betegségéről beszélt a szentmise után

Katalin egy sorstársával találkozott a tömegben, akinek sikerült legyőznie a rákbetegséget. „Rendkívüli sok ember írt nekem idén, és úgy gondolom, hogy a rák nagyon sok családban jelen van” - mondta neki Katalin. „Az olyan emberek, mint te, kemény munkát végeznek. Nagyon hálás vagyok.”

Ennek hallatán egy nő azt mondta a hercegnének, hogy „mindannyian mögötted állunk, ezt soha ne felejtsd el”, mire Katalin azt válaszolta, hogy „nagyon köszönöm, ez nagyon kedves” - írja a Page Six.

Forrás: dailymail.co.uk

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom