A 62 éves Johnny Depp szettje mindent vitt a vörös szőnyegen, csak úgy árad a sikk a sármos színészből
Johnny Depp visszatért a rendezői székbe, és a vörös szőnyegen is megmutatta, miért számít még mindig Hollywood ikonikus alakjának. A Modi című film premierjén nemcsak filmrendezői tehetségét, de a divatérzékét is megcsillogtatta. A sármos színészből ezúttal is áradt a sikk, és a stílusérzék egyszerűen a vérében van!
Ezeket láttad már?
London szívében, egy exkluzív premier keretében mutatták be Johnny Depp legújabb rendezését, a Modi: Three Days on the Wing of Madness című filmet. A 62 éves színész több mint 25 év után tért vissza a kamera túloldalára, és ezzel együtt a reflektorfénybe is – méghozzá lehengerlő megjelenésével. Depp szettje tökéletesen tükrözte a rá jellemző bohém stílust és sármot, miközben a barátokkal, kollégákkal és egy sor hírességgel ünnepelte új filmes fejezetét.
Meghódította a vörös szőnyeget
Johnny Depp este 8 óra után érkezett meg a brit filmpremierre, ahol egy sötétszürke öltönyben, kékes árnyalatú napszemüvegben, sálban és stílusos csizmában pózolt a fotósoknak. A szemüveg nemcsak a cipőhöz, de a zoknijához is tökéletesen passzolt – a szett pedig a Johnny Depp trademark jegyében készült: extravagáns, lezser, mégis elegáns.
Sztárparádé a vörös szőnyegen
A premieren Johnny Depp mellett olyan neves színészek is megjelentek, mint Riccardo Scamarcio – aki a bohém olasz művészt, Amedeo Modiglianit alakítja –, Bruno Gouery, Ryan McParland és Eva-Jane Willis is. A vendégek között feltűnt továbbá a Rolling Stones legendás gitárosa, Ronnie Wood és felesége, Sally Wood is.
Ő tényleg Johnny Depp? Első látásra fel sem ismertük a színészt, aki már nem is emlékeztet önmagára
25 év után vissza a rendezői székbe
A Modi Johnny Depp első rendezése az 1997-es A halál ára óta – vagyis több mint 25 év telt el, mióta utoljára rendezett. A film Modigliani három napját meséli el egy olyan korszakból, amikor a művész egyre mélyebbre süllyedt az őrület, a szenvedély és az önkifejezés világába. A produkcióban Al Pacino is feltűnik – már önmagában emiatt is izgatottan várják a premiert a filmes rajongók.
Forrás: dailymail.co.uk