Fotó: Rúzsa Magdi az egyik leggyönyörűbb háromgyerekes anyuka, akit valaha láttál

Rúzsa Magdi videójánál menőbbet ritkán látni!
Rúzsa Magdi csak úgy ragyog!
Fotó: Annoni Zita / GLAMOUR

Ez is érdekelhet

Károly király rajongója durván megszegte a protokollt, az uralkodó válaszára senki sem számított

Károly király rajongója durván megszegte a protokollt, az uralkodó válaszára senki sem számított

2023. augusztus 2.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Rúzsa Magdi a Kincsem nagyköveteként posztolt ki magáról egy fotót az Instagram oldalára. Mi csak ámulunk és bámulunk, ugyanis az énekesnő tényleg az egyik leggyönyörűbb háromgyerekes anyuka, akit valaha láttunk.

Rúzsa Magdi a Kincsem kollekciójának Tea nevű darabjában pózolt a kamerának - egy ló oldalán! Azt kell, hogy mondjuk az énekesnő csodálatos formában van, gyönyörűen áll rajta a fehér alapon fekete pöttyös ruhája.

HIRDETÉS | Hirdetés

Rúzsa Magdi ragyog anyaként

Rúzsa Magdi sokáig úgy érezte, hogy nem képes összeegyeztetni a karrierjét és az anyaságot. Aztán jött egy pont az életében, amikor megváltozott ezzel kapcsolatban Rúzsa Magdi véleménye. A GLAMOUR 2022. decemberi számában őszintén mesélt az anyasággal kapcsolatos érzéseiről.

„Amikor még építettem a karrieremet, teljesen más volt az elképzelésem arról, mennyire fér majd ebbe bele a családalapítás, nehezen tudtam elképzelni, hogy lehet ezt az életet akár több gyerek mellett is csinálni. Volt olyan időszak az életemben, amikor komolyan feltettem magamnak a kérdést: meg tudnék-e adni mindent egy gyereknek, amire szüksége van? Harmincöt éves koromra éreztem azt először, hogy megérettem erre a feladatra, mégiscsak van bennem valami, amit szeretnék továbbadni, és rájöttem, hogy nem akarom kihagyni az életemből az anyaságot.” - nyilatkozta a GLAMOUR számára Rúzsa Magdi, kinek állítása szerint tényleg fel kellett kötnie a gatyáját ahhoz, hogy jól tudja csinálni az anyaságot és a munkáit is.

4+2 pillanat, amikor Sarolta hercegnő bebizonyította, hogy született királynő

„Ha valaki annak idején azt mondja nekem, hármasikreim lesznek, valószínűleg kinevetem. Utólag már úgy érzem, hogy ez egy áldás, mostanra értettem meg az életemmel kapcsolatban, hogy miért alakult így: mindenkire annyit mér a jóisten, amennyit elbír.” - mi úgy látjuk, hogy tényleg jól bírja az életet a hármas ikrekkel, legalábbis megállíthatatlan tündöklése erről árulkodik.

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek (x)

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek (x)

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától (x)

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától (x)

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után (x)

Egyetlen lépés, amitől sokkal puhább lehet a bőröd már az első használat után (x)

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ (x)

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ (x)