Selena Gomez intim fotót posztolt, és hidd el, nehéz rá szavakat találni

Selena Gomez és Benny Blanco hónapokig titokban tartották a kapcsolatukat
Selena Gomez és Benny Blanco hónapokig titokban tartották a kapcsolatukat
Fotó: Allen Berezovsky/Getty Images

Ez is érdekelhet

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

2024. február 4.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Miért szeretjük Selena Gomezt - a zenéjén, az élethez való hozzáállásán és a stílusán túl? Hogy született újrakezdő, aki nem fél kilépni egy mérgező kapcsolatból, vállalni, hogy évekig egyedül legyen és gyógyuljon, majd újra belevesse magát a randizásba.

Nem veri ugyan nagy dobra, de Selena Gomez újra boldog. Sőt, abból, amit látunk, úgy tűnik, rég volt már ennyire kiegyensúlyozott. Az énekesnő nagyjából hét hónapja alkot egy párt Benny Blanco zenei producerrel. Legújabb, meglehetősen intimre sikerült fotója is arról árulkodik, hogy remekül megvannak - nézd csak!

Reggelek veled - olvasható Selena Gomez Instagram Storyjában, ami tökéletes példája a szerelmes, lassan induló reggeleknek.

Selena Gomez szerelmesebb, mint valaha
Fotó: Instagram/ Selena Gomez

És bár a 35 éves producer és az énekesnő az utóbbi időben rengeteg időt töltöttek el egymás társaságában, arra nem volt egyértelmű bizonyíték, hogy valóban egy párt alkotnak. Egészen addig, amíg maga Selena Gomez nem érezte azt, hogy elég stabil a kapcsolat, hogy végre egy világgal is megossza, újra szerelmes. Sőt, egy kommentben úgy fogalmazott az énekesnő, hogy új párja a legjobb dolog, ami valamint történt vele.

Dobj el mindent: Selena Gomez szerelmesebb, mint valaha

Dobj el mindent: Selena Gomez szerelmesebb, mint valaha



Hosszú volt az út Selena Gomez számára a valódi boldogságig

Legmeghatározóbb és legismertebb kapcsolata minden bizonnyal Justin Bieberrel volt. Se veled, se nélküled szerelmük ráadásul számos fájdalmas felvonásban ívelte át a 2010-es éveket. 2009 decemberében jöttek össze először, majd évekkel később, 2015-ben szakítottak, igaz csak egy rövid időre. Majd júniusban újra megpróbálták, októberben azonban úgy tűnt, örökre búcsút mondanak egymásnak.

2017 októberében viszont olyan fordulat jött, amit senki nem látott jönni, és a páros ismét egymásra talált - igaz, csak öt röpke hónap erejéig. Végső, nagy szakításuk és a lezárás himnuszát köszönhetjük nekik Selena Gomez Lose You To Love Me című dala formájában.



Mielőtt újra megpróbálta híres exével, The Weeknd volt a párja, akivel majdnem egy évet töltöttek együtt. A 2020-as évek elején randizott Andrea Iervolino filmes producerrel, majd 2023 januárjában a The Chainsmokers-ből ismert Drew Taggart társaságában látták többször is, ám egyik szál sem bizonyult annyira erősnek, hogy Selena felvállalja azt a nyilvánosság előtt. Hogy mi a tanulság? A jó dolgokra igenis megéri várni - és ha jön, akkor elég bátornak kell lenni, hogy ugorjunk! Selena, köszönjük a leckét!

Ő itt Benny Blanco, Selena Gomez új szerelme
Fotó: Stefanie Keenan/Getty Images





Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom