Tóth Andi élete legvadabb átalakulásán van túl, és egyszerűen csodaszép

Tóth Andi fekete rúzzsal is gyönyörűen fest
Tóth Andi fekete rúzzsal is gyönyörűen fest
Fotó: ajkai dávid / glamour

Ez is érdekelhet

Késely Ajna: „Az élsport világában nehéz igazán nőiesnek érezni magunkat”

Késely Ajna: „Az élsport világában nehéz igazán nőiesnek érezni magunkat”

2023. december 3.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Tóth Andi Gelencsér Timivel és Csobot Adéllal együtt térhetett vissza a Dancing with the Stars fináléjába, ahol a három győztes Hegyesi Bercivel táncolta le a csillagokat a színpadon. A káprázatos show alatt pedig észrevettünk valamit, ami mellett nem tudunk szó nélkül elmenni: Andinak a fekete rúzs is elképesztően jól áll.

Hatalmas izgalommal vártuk, hogy a Dancing with the Stars korábbi győztesei, Gelencsér Timi, Tóth Andi és Csobot Adél a negyedik évad döntőjében visszatérjenek, és újra elfoglalják a táncparkettet. Mindhárman egyszerre léptek színpadra Hegyesi Bertalannal, aki szépen sorban megtáncoltatta őket és ismét bebizonyították: nem véletlenül ők hozták el korábban a kupát. Káprázatos volt az extra produkciójuk!

Tóth Andi fekete rúzzsal hódított

Azt pedig nem tudtuk nem észrevenni, hogy Andi nagyon merész sminket kapott a koreográfiájához. Nemcsak a szemhéjára került sötét szín, hanem a szájára is: az énekesnő fekete rúzsban robbantotta fel a színpadot. Ezt a színt pedig elég ritkán láthatjuk az ajkakon, hiszen a fekete rúzs egyrészt nem mindenkinek áll jól, másrészt tudni kell magabiztosan viselni - nos, Andinak mindkét feltétel tökéletesen sikerült!

Az énekesnő egy előtte-utána videót is megosztott Instagram sztorijában, ahol láthatjuk, milyen hatalmas átalakuláson ment keresztül vad sminkjének és új frizurájának köszönhetően. Egy dolog biztos: előtte és utána is pontosan olyan gyönyörű!

Tóth Andi nagyon merész sminket kapott
Fotó: Tóth Andi/Instagram

Tóth Andi mindent elsöprő örömhírt jelentett be

Tóth Andi mindent elsöprő örömhírt jelentett be

Simán bevállalja a merészebb szetteket is

Tóth Andit a Sloggi legújabb kampányfotóin két nagyon dögös, fehérneműs szettben láthattuk. Az énekesnő első outfitje egy fekete melltartóból és egy fekete farmerből áll, amit egy hangsúlyos övvel tettek még vagányabbá. A második képen pedig egy fehér bugyit, hozzá passzoló melltartót, egy kék farmer rövidnadrágot és egy fekete combcsizmát visel. A kiegészítőit pedig csak imádni lehet: sok gyöngyös karkötővel és egy fekete hajpánttal koronázta meg az összeállításokat. A fotókkal pedig mi már csak azért sem tudunk betelni, mert tökéletesen látszik rajtuk, hogy Andi milyen jól érzi magát a bőrében.

Glamour Book Banner
Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom