Madonna ragyogott a párizsi divathéten: piros csipkében lopta el a show-t, és 67 évesen is minden tekintetet magára vonzott, miközben a háttérben családi traumák és új zenei projektek árnyéka vetült rá.
Ezeket láttad már?
Madonna kedden este a Saint Laurent divatbemutatóján jelent meg a párizsi férfi divathéten, és ahogy az várható volt, nem egy hétköznapi szettet választott a pózoláshoz. A popsztár egy merész piros csipkés miniruhában és rózsaszín tűsarkú cipőben érkezett, és őt látva biztosak lehetünk abban, hogy az idő múlása nem jelent akadályt számára.
Madonna Anthony Vaccarello divattervező figyelemfelkeltő csipkekreációját viselte, ami formás lábait szabadon hagyta, mindeközben anyagának köszönhetően nem sokat hagyott a képzeletre. Az énekesnő egy vagány napszemüveggel és pink magassarkúval dobta fel a miniruhát, ami így egyszerre lett merész, mégis bájos.
Madonna a Bourse de Commerce épületében tartott eseményen az első sorban foglalt helyet, olyan hírességek társaságában, mint Kate Moss, Rami Malek, vagy Charli XCX - akivel egyébként egy meghitt öleléssel üdvözölték egymást.
Így néz ki Madonna filterek nélkül, a 67 éves énekesnő megmutatta a természetes arcát
Családi drámák és új zenei inspirációk
Miközben Madonna a divatvilág reflektorfényében tündökölt, a háttérben komoly érzelmi terhek nyomták a vállát. Egy nemrégiben adott interjúban őszintén beszélt a családját érintő traumákról: elárulta, hogy július 3-án érkező új lemezének megírásában nagy szerepet játszott bátyja, Christopher Ciccone betegsége és halála, valamint mostohaanyja, Joan elvesztése is.
Mindezek mellett azt sem titkolja, hogy lányával, Lourdes Leonnal megromlott a kapcsolata az évek alatt, de Lourdes kezdeményezte, hogy közösen írjanak egy dalt az új albumra, amely segített helyrehozni a köztük lévő feszültségeket. Minden bizonnyal izgalmas év elé néz Madonna, és alig várjuk a folytatást!