Mit mond az asztrológia az energiaválságról?

Energiaválság az asztrológia tükrében
Energiaválság az asztrológia tükrében
Fotó: Richard Drury/Getty Images

Ez is érdekelhet

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

Ő Benedict Cumberbatch ritkán látott felesége, a gyönyörű Sophie évek óta nem öregszik

2023. január 11.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Sorozatunkban Nagy Emese asztrológus vezet be az asztrológia rejtelmeibe. Ismerkedj meg az alapfogalmakkal, hogy aztán te magad is profin átlásd, hogy a csillagok mozgása milyen hatással van a személyiségedre. Szerzőnk ma azt fogja elmagyarázni, milyen irányt vehet az energiaválság az asztrológia szerint.

Van egy nagyon meghatározó fényszög az asztrológiában, mégpedig a Szaturnusz-Jupiter együttállás, ami húsz évente jön létre, kétszáz évig mindig ugyanabban az elemben. Szóval kétszáz évig mindig Kosban, Oroszlánban vagy Nyilasban, majd kétszáz évig mindig Bikában, Szűzben vagy Bakban és így tovább, és így tovább. Ez azért nagyon meghatározó, mert az emberiség az adott periódusban innen nyeri az energiát.

A föld energia ideje véget ért

Az elmúlt kétszáz évben föld elemben történtek meg ezek a találkozások, ezért is volt, hogy szinte minden energiánkat fosszilis hordozókból nyertük. A kőolajat, a földgázt, a kátrányhomokot és a többit abszolút ehhez az elemhez soroljuk. Aztán az előző évezred végén már volt egy kis változás, ugyanis a nyolcvanas évek elején levegőben álltak együtt, de ez csak amolyan kitekintés volt, utána azért szépen visszasorolódtak még a Bikába.

Akkoriban nagyot ment a repülés témaköre, az űrkutatás, de azt sajnos nem sikerült megugranunk, hogy lemondjunk az olajról. Hiszen ez is volt a dolgunk, hogy a föld elemből nyerjük ki az energiánkat. Viszont 2020 volt az utolsó, amikor a föld elemben álltak együtt, a következő hatszáz évnek nagyon más témát kell adnunk. Minden lehetőségünk meg is van erre, hiszen rengeteg találmány van már, ami szimplán a levegő mágneses töltéséből képes lenne energiát termelni, ezt anno Tesla is pontosan tudta.

Ilyen lesz 2023 az asztrológia szerint

Ilyen lesz 2023 az asztrológia szerint

A szennyező és főleg magunkat mérgező kőolaj-földgáz kombinációnak leáldozott, elmúlt az az energetika. Egyértelműen új alapokra kell helyeznünk az energiakészleteink töltését. Viszont nem áramalapú lesz, hanem ennél sokkal újabb megoldás fog születni, de minél később kezdjük el kutatni a levegőből nyerhető energiát és minél később adunk neki teret, a krízis annál tovább fog tartani.

Még több asztrológia:

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom