Imádjuk: Borbély Alexandra romantikus vallomást tett Nagy Ervinnek

Borbély Alexandra nem is lehetne szerelmesebb
Borbély Alexandra fotója mindent elmond érzéseiről
Fotó: BolegaNiki/GLAMOUR

Ez is érdekelhet

Alig ismertek rá a rajongói Cristiano Ronaldóra, friss fotóján mintha egészen más ember lenne

Alig ismertek rá a rajongói Cristiano Ronaldóra, friss fotóján mintha egészen más ember lenne

2023. július 12.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Borbély Alexandra csodálatosan idilli fotót posztolt ki az Instagram oldalára. A 24 óráig elérhető sztoriban Nagy Ervin látható romantikus környezetben. A színész háttal áll a kamerának és Borbély Alexandra csak annyit fűzött az ominózus fotóhoz, hogy az ő férfija.

Édesebbnél édesebb pillanatokkal ajándékoz meg minket Borbély Alexandra és Nagy Ervin: hol a babáikkal, hol pedig a szerelmükkel vesznek le minket a lábunkról. A magyar sztárpár ezúttal egy romantikus randevúra ment, ami a szerelmes színésznő és édesanya Instagram-sztorijából derült ki.

Nem ez az első alkalom, hogy randizni mentek az ikrek nélkül. A kiposztolt képeik alapján a pár a FRIDA, az élet múzsája című előadását is megnézte a Nemzeti Táncszínházban. Ez a produkció a zene, a mozgókép és a táncművészet olyan találkozása, ami egy tárlatvezetésre hasonlít, miközben Frida Kahlo festőnő életét és művészetét is bemutatja. Szerintünk nincs is remekebb és romantikusabb egy olyan színházi randevúnál, amely a női sors női sors szépségeiről és kihívásairól, valamint szenvedélyes szerelmi történetekről szól.

Kulcsár Edina kislánya már most kiköpött édesanyja, nézd csak!

Kulcsár Edina kislánya már most kiköpött édesanyja, nézd csak!

Borbély Alexandra számára a külső töltés is fontos

„Nagyon élvezem az anyaságot, boldog vagyok. Imádok a kislányaimmal lenni, figyelni őket, ahogyan változnak. Napról napra többet tudok meg róluk, és ebben az új szerepben persze saját magamról is. Ugyanakkor fontos, hogy néha kimozduljak, mert a stabil idegrendszerhez „külső töltés” is szükséges. Nagy szerencsém, hogy most már nyolc órát alszanak egyhuzamban, így szinte mindig kipihenten ébredek. Aztán amikor felkelünk, etetéstől etetésig számolom az időt. Főzök, sütök, egyik gyereket magamra kötöm, a másikat a ringatószékbe teszem, és így éljük napjainkat. Sétálni járunk, hol Ervin megy velük, hol én, és van egy tündéri dadusunk is, aki folyamatosan segít. A lelki békémhez elengedhetetlen, hogy amilyen gyakran lehet, haza tudjak menni Szlovákiába, anyukámhoz” - nyilatkozta Borbély Alexandra a GLAMOUR.hu számára egy exkluzív interjú keretein belül.

Olvass exkluzív interjúkat a GLAMOUR.hu oldalán:

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom