„Húúú mi lesz itt...” - Valami nagy dologra készül Marics Peti és Stana Alexandra

Marics Peti és Stana Alexandra újra együtt
Marics Peti és Stana Alexandra újra együtt
Fotó: TV2 Sajtószoba

Ez is érdekelhet

Több tízezer forintot spórolhat a család nyaraláskor emiatt az egy dolog miatt

glamour plusz ikon Több tízezer forintot spórolhat a család nyaraláskor emiatt az egy dolog miatt

2024. január 14.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Marics Peti és Stana Alexandra kétségtelenül a Dancing with the Stars egyik kedvenc párosa voltak. Az egyértelműen látszott, hogy tökéletes köztük az összhang, és nem is tagadták, hogy nagyon közel kerültek egymáshoz a műsor alatt. Most végre újra együtt láthatjuk őket!

Marics Peti és Stana Alexandra hétről hétre varázslatos produkciókkal kápráztatta el a közönséget a Dancing with the Stars színpadán. Olyannyira belopták magukat a nézők szívébe, hogy egyenesen a döntőig meneteltek, ahol végül a második helyet sikerült bezsebelniük. Mivel tagadhatatlan volt, hogy mennyire egy hullámhosszon vannak, a műsor után hamar beindultak a találgatások, hogy vajon több is van-e köztük, mint barátság.

Miután kiderült, hogy Alexandra idő közben szingli lett, az Instagram oldalát hamar elárasztották az olyan kommentek, miszerint Petivel tökéletes párost alkotnak, sőt, többen biztosra vették, hogy már a való életben is együtt vannak. „Mit kell titkolni, hogy együtt vagytok?” - tette fel egy követő a nagy kérdést a páros táncos fotói alatt.

Bár az énekes azóta cáfolta, hogy egy párt alkotnának, a rajongók még mindig imádják őket együtt látni. Szerencsére, erre van is lehetőségük, hiszen időnként előkerül róluk egy-egy közös fotó. Legutóbb például Alexandra örvendeztette meg a követőit egy Petivel közös képpel, amiből az is kiderült, hogy ismét együtt dolgoznak.

„Azt hittem, nem tudsz helyesebb lenni, de tévedtem” - Marics Peti szívdöglesztő fotóitól elolvadtak a rajongói

„Azt hittem, nem tudsz helyesebb lenni, de tévedtem” - Marics Peti szívdöglesztő fotóitól elolvadtak a rajongói

A táncosnő több fotót is megosztott arról, hogy egy forgatáson - valószínűleg a Valmar klipforgatásán - vesz részt, ahol Lissák Laura, Radics Gigi, Valkusz Milán és Marics Peti is ott voltak. „Húúú mi lesz itt...” - írta posztjában Alexandra, amit természetesen a követők sem hagytak szó nélkül. Az egyikük így fogalmazott: Visszatért a csodapáros is!

„Ahogy a Dancingben már bebizonyítottátok, ha ti ketten a Petivel együtt dolgoztok, az csak szuper lehet. Alig várom, hogy láthassuk, mit hoztatok megint össze” - írta a képek alá egy másik rajongó.

Glamour Book Banner
Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Makk Adri végre elárulta meseszép hajának titkos receptjét: ezeket a termékeket használja a híres influenszer

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom