Nagy Ervin és Borbély Alexandra szerelmes fotóitól eláll a lélegzeted

Látszik, hogy Borbély Alexandra és Nagy Ervin imádják egymást
Látszik, hogy Borbély Alexandra és Nagy Ervin imádják egymást
Fotó: Getty Images /Dominique Charriau

Ez is érdekelhet

Alig ismertek rá a rajongói Cristiano Ronaldóra, friss fotóján mintha egészen más ember lenne

Alig ismertek rá a rajongói Cristiano Ronaldóra, friss fotóján mintha egészen más ember lenne

2024. február 8.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, de Borbély Alexandra és Nagy Ervin szerelme kívülről nézve tündérmesébe illőnek tűnik. A színésznő most újabb idilli pillanatokat osztott meg férjével, a fotókból pedig csak úgy árad, hogy milyen jól működik köztük a kémia.

Borbély Alexandra és Nagy Ervin a 2017-es Testről és lélekről című film forgatásán találkoztak. Az alkotás, ami elnyerte a Berlinálé Arany Medve-díját és bekerült a legjobb idegen nyelvű Oscar-díjra jelölt filmek közé, nemcsak a hatalmas népszerűséget és a legjobb színésznőnek járó Európa Filmdíjat hozta el a színésznő számára, hanem a szerelmet is.

Nagy Ervinnel 2021 nyarán összeházasodtak, egy évvel később pedig bejelentették, hogy a színésznő ikreket vár, akik 2022 októberében jöttek világra. Elza és Franciska mindennapjairól, azóta a szülők diszkrét, de annál szívmelengetőbb Instagram posztjaiból értesülhetünk. Legutóbb például attól olvadtunk el teljesen, milyen aranyos játszanak együtt a kicsik.

De az sem ritka, hogy Alexandra férjével posztol szerelmes fotókat - így tett most is. A színésznő egy kicsit nosztalgiázott, és olyan képekkel lepte meg a követőit, melyek még a kapcsolatuk elején, 2017-ben készültek róluk. A felvételeket látva pedig egy kicsit még mi is zavarba jöttünk, annyira látszik, hogy mennyire odavannak egymásért.

„Egyszerűen csak gyönyörködök benne, és nem tudom abbahagyni a nézelődést. Persze, ilyen képeket csak olyanokról lehet készíteni, akik között olyan mélységes szerelem, szeretet van mint köztetek! Süt a fotókról! Gratulálok” - írta az egyik kommentelő a fotósorozat alá, amit IDE kattintva tudsz megnézni!

Nagy Ervin élete egyik legromantikusabb pillanatát élte át

Nagy Ervin élete egyik legromantikusabb pillanatát élte át

Borbély Alexandra őszintén vallott a kapcsolatáról

A színésznő a GLAMOUR.hu-nak adott exkluzív interjújában árulta el, hogy bár Ervinnel ritkán látják egymást, az együtt töltött pillanatokból igyekeznek a legtöbbet kihozni. „Ervinnel keveset találkozunk, viszont nagyon intenzív és koncentrált az az egy-két óra napközben. Van olyan, hogy a dadusra és az anyósomra bízzuk a gyerekeket egy napra, és elmegyünk mondjuk egy szállodába. Tud ez egy nagyon rövid idő lenni, de mégis nagyon sűrű" - mondta tavaly decemberben.

Glamour Book Banner
Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom