Shakira lezárt egy fejezetet az életében

Shakira búcsút vett Barcelonától
Shakira búcsút vett Barcelonától
Fotó: Roy Rochlin/Getty Images

Ez is érdekelhet

Nicola Peltz rejtélyes posztban üzenhetett férje, Brooklyn szüleinek, David és Victoria Beckhamnek

Nicola Peltz rejtélyes posztban üzenhetett férje, Brooklyn szüleinek, David és Victoria Beckhamnek

2023. április 4.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Shakira és Gerard Piqué 2022 júniusában jelentették be, hogy külön utakon folytatják. Az énekesnő nagyon nehéz időszakot tudhat maga mögött, de most úgy tűnik, készen áll, hogy gyermekeivel új életet kezdjen az Egyesült Államokban.

Shakira maga mögött hagyja a múltat, és reményteljesen tekint a jövő felé. A napokban Instagram oldalán jelentette be, hogy elköszön Barcelonától, és gyermekeivel Miamiba költözik. A 46 éves kolumbiai énekesnő annak érdekében hozta meg ezt a döntést, hogy stabilitást biztosíthasson a 8 éves Sasha és a 10 éves Milan számára.

Miamiban teremti meg az új otthont

„Annak idején azért telepedtem le Barcelonában, hogy biztonságos környezetet teremtsek a fiaimnak, most pedig ugyanezt a stabilitást keressük a világ egy másik sarkában közel a családhoz, a barátokhoz és a tengerhez” - írta a megható búcsúüzenetben. „Köszönöm azoknak, akik sok hullámot meglovagoltak velem Barcelonában, abban a városban, ahol megtanultam, hogy a barátság kétségtelenül hosszabb, mint a szerelem. Köszönöm mindenkinek, aki bátorított, felszárította a könnyeimet, inspirált és segített engem a fejlődésben" - tette hozzá.

Viharos kapcsolatot hagyott maga mögött

Pique és Shakira 11 évig alkottak egy párt, és tavaly június elején jelentették be különválásukat. Az egykori pár a Waka Waka (This Time for Africa) című dal klipjének forgatásán ismerkedett meg, két közös gyermekük született.

Az elsöprő szerelemtől a megcsaláson át a bosszúdalig - Minden, amit tudni akartál Shakira és Piqué kapcsolatáról

Az elsöprő szerelemtől a megcsaláson át a bosszúdalig - Minden, amit tudni akartál Shakira és Piqué kapcsolatáról

Gerard Piqué hét hónappal azután, hogy szakított Shakiraval, egy szelfi formájában hozta nyilvánosságra kapcsolatát Clara Chia Martival. 2022-ben kaptak szárnyra a pletykák, miszerint a megcsalásos-ügy vezetett a pár válásához, de ezt hivatalosab egyikük sem erősítette meg. Shakira fájó érzéseit zenéjén keresztül fejezte ki; a „BZRP Music Session #53" című slágere felrobbantotta a világot. A dalban elhangzott szúrós szavai egyértelműen Gerald Piquét és annak új barátnőjét Clara Chia Marti-t célozták meg.

Szemezgess a legfrissebb sztárhírekből:

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Látványos fogyás, de milyen áron? A fogyasztó injekciók rejtett veszélyére figyelmeztetnek

Támogatott Tartalom