Ez igen! Shakira úgy szólt be exének egy világ előtt, hogy közben végtelenül elegáns maradt

Shakira tudja, hogyan kell méltóságteljesen reagálni, ha az exéről van szó
Shakira tudja, hogyan kell méltóságteljesen reagálni, ha az exéről van szó
Fotó: Christopher Polk/Getty Images

Ez is érdekelhet

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

2023. május 9.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Az utóbbi időben Shakira és Gerard Piqué különválásától volt hangos a sajtó. Az énekesnő sosem titkolta, hogy a szakítás nagyon megviselte. Most is őszintén beszélt az érzéseiről, sőt, nyilvánosan exének is üzent.

Shakira múlt vasárnap átvehette a Woman of the Year díjat a Billboard Latin Women in Music ünnepségén. A díj átvételekor köszönőbeszédet is mondott, amely rendkívül inspirálóra sikeredett. Több alkalommal is utalt a Gerard Piquével való kapcsolatára, de mindezt nagyon diszkréten, elegánsan tette - írta meg a BuzzFeed.

Az önmagunkhoz való hűség mindennél fontosabb

„Minden nő életében eljön az idő, amikor már nem függ valaki mástól, és nincsen szüksége senkire ahhoz, hogy szeresse és elfogadja magát olyannak, amilyen." Shakira és Gerard Piqué 11 év együttélés után döntöttek a különválás mellett. A szakítás az énekesnőt nagyon megviselte, ami teljesen érthető, hiszen nagy valószínűséggel egy harmadik fél volt a dologban. Erre egyébként beszédében is utalt: „Ez egy olyan időszak, amikor a tökéletességre való törekvést felváltja a hitelesség utáni vágy, és hűséges embert találni sokkal kevésbé fontos, mint hűnek lenni önmagunkhoz."

A mélypontot valódi újjászületés követte

Shakira a zenén keresztül adta ki a benne dúló fájdalmat, és a legjobbat hozta ki a helyzetből: bosszúdala például a slágerlisták élére került. Arról is nyilatkozott, hogy életének legfontosabb szereplői természetesen a gyerekei, akikkel egy hónapja - maga mögött hagyva Barcelonát - teljesen új életet kezdett Miamiban.

Shakira őszintén vallott legmélyebb fájdalmáról – így állt fel a szakítás után

Shakira őszintén vallott legmélyebb fájdalmáról – így állt fel a szakítás után

„Annak idején azért telepedtem le Barcelonában, hogy biztonságos környezetet teremtsek a fiaimnak, most pedig ugyanezt a stabilitást keressük a világ egy másik sarkában közel a családhoz, a barátokhoz és a tengerhez” - írta a megható búcsúüzenetben. „Köszönöm azoknak, akik sok hullámot meglovagoltak velem Barcelonában, abban a városban, ahol megtanultam, hogy a barátság kétségtelenül hosszabb, mint a szerelem. Köszönöm mindenkinek, aki bátorított, felszárította a könnyeimet, inspirált és segített engem a fejlődésben" - tette hozzá.

Friss, ropogós sztárhíreink egy finom kávé mellé:

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Olcsó, egyszerű, mégis zseniális: így készül a tökéletes piknik

Támogatott Tartalom

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

5 bőrápolási tipp, amiért hálás lesz nyáron a bőröd

Támogatott Tartalom