"Egyre jobban érzem magam szexis szerepekben" - interjú Fórizs Adinával

Fórizs Adina a GLAMOUR 2011. áprilisi számában
Fórizs Adina a GLAMOUR 2011. áprilisi számában

Ez is érdekelhet

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

6 csillogó fotó Hollywood aranykorából, aminek valójában sötét története van

2012. január 25.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Egy rövidebb tanulmányi kitérőt leszámítva Fórizs Adina folyamatosan jelen van a divatmagazinokban, és a londoni divathét szinte elképzelhetetlen nélküle. Legjelentősebb sikere kétségkívül a Prada Sport kampánya még pályája elejéről, valamint a DKNY és a Paul Smith kampány. A jelenleg Londonban élő topmodell, akit idén is jelöltetek a GLAMOUR Women of the Year Legjobb modell kategóriájában, e-mailben válaszolt a GLAMOUR Online kérdéseire.

Mi újság veled mostanában? Hogy telnek a mindennapjaid Londonban?

Munka, casting, utazás. Sport, buli, evés. Nem unatkozom.

Ha nem modellkednél, akkor szerinted mivel foglalkoznál most?

Valószínűleg tanulnék valamit. Lehet, hogy pszichológiát. Vagy már lehet, hogy gyereket nevelnék. De ezek a dolgok előbb-utóbb meg fognak történni, modellkedés ide vagy oda.

Három dolog, ami a legjobban hiányzik neked Magyarországról?

Család, barátok, és a közös valóságalap.

Melyik a kedvenc munkád a tavalyi évből és miért?

A kedvenc még nem jelent meg sajnos. De fotóztam egy editorialt a Quest magazinnak, Stefan Milev volt a fotós.

Melyik arcodat szereted legjobban megmutatni a fotózásokon?

A legkényelmesebben fiús szerepekben érzem magam, mert az valahogy olyan egyszerűen jön. Talán mert kicsit fiúsnak is neveltek. De kezdem egyre jobban érezni magam szexis szerepekben. Szerintem ez nálam idő és életkor kérdése.

Fórizs Adina itt éppen fiús szerepben

Mik a terveid 2012-re?

A terveim között az szerepel, hogy többet utazzak idén. Szeretném nyomni a dolgokat, amíg lehet, és mindeközben igyekeznék megtartani a lelki egyensúlyt is, amire sikerült nagy nehezen rátalálnom.

Megfogadtál valamit január 1-jén?

Nem akartam fogadalmat tenni, mert szerintem nincs annál rosszabb, ha az ember bűntudatba hajszolja saját magát be nem tartható fogadalmak miatt. Jobban szeretek kicsi célokat kitűzni egyszerre, aztán megjutalmazni magamat. Különben meg 8 év dohányzás után november óta nem gyújtottam rá, szerintem ezzel kiváltottam az újévi fogadalmat!! Ezt a szintet szeretném fenntartani, vagyis 2012 teljen az egészség jegyében!

Kapcsolódó:

Fórizs Adina a spanyol GLAMOUR-ban idéz múltat
Az év modellje kategória: Fórizs Adina
Fiúként pózol a magyar topmodell
Hét év magyar címlaplányai!


Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Így működik belülről egy Wolt Market: percek alatt összeáll a komplett bevásárlás – VIDEÓ

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom