Túl vagyunk a hónap leginkább várt eseményén, a 31. Budapest Pride-on. A tömeg délután 14 órakor indult az Operától és az Astorián valamint az Erzsébet-hídon át egészen a Vérmezőig vonult, ahol a színpadon beszédet mondott többek között a főpolgármester, Karácsony Gergely is. A hangulat ezúttal is elképesztő volt, hoztunk is belőle egy kis ízelítőt!
Ezeket láttad már?
A tavalyi Pride kétségtelenül az év egyik legemlékezetesebb eseménye volt: rekordszámú látogatót vonzott, becslések szerint közel 300-400 ezren vettek rajta részt. Az idei menetelőknek ezúttal a hatalmas hőséggel kellett megbirkózniuk, de fittyet hányva a 37-38 fokos kánikulának, ismét rengetegen gyűltek össze, hogy megünnepeljék a sokszínűséget és a szerelmet. Az eseményen természetesen jelen volt a GLAMOUR is, fotósunk pedig megörökítette a legjobb pillanatokat.
true