Katalin hercegné és Vilmos herceg közleményt adott ki! Üzenetüktől könny szökik a szemedbe

Katalin hercegné először szólalt meg a rákdiagnózisa óta
Katalin hercegné először szólalt meg a rákdiagnózisa óta
Fotó: Northfoto

Ez is érdekelhet

11 időtlen női napszemüveg, ami soha nem megy ki a divatból és luxus hatást kelt

11 időtlen női napszemüveg, ami soha nem megy ki a divatból és luxus hatást kelt

2024. április 13.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

Katalin hercegné március végén videóüzenetben jelentette be, hogy rákbetegséget diagnosztizáltak nála. Azóta teljesen eltűnt a nyilvánosság elől, most viszont valami olyan dolog történt, ami után úgy érezte, nem maradhat csendben.

A palota januárban közölte, hogy Katalin hercegné egy tervezett hasi műtéten esett át. Akkor annyit árultak el, hogy a műtét sikeres volt, Katalin a windsori otthonukban lábadozhat, és valószínűleg csak húsvét urán tér majd vissza a királyi kötelezettségeihez. A későbbi vizsgálatok során azonban az orvosok rákos elváltozást találtak a szervezetében, a hercegné maga jelentette be, hogy jelenleg kemoterápiás kezelés alatt áll.

Katalin azóta teljesen eltűnt a nyilvánosság elől, betegsége bejelentése óta a Kensington-palota mindössze egy közleményt adott ki. Abban azt írták, Katalin hercegné és Vilmos herceg nagyon meghatódtak a kedves üzenetek láttán, és nagyon hálásak azért, hogy a nyilvánosság megértette a magánélet tiszteletben tartására vonatkozó kérésüket.

„A herceg és a hercegné is nagyon meghatódott a kedves üzenetek miatt, amelyeket az Egyesült Királyságból, a Nemzetközösségből, valamint szerte a világból küldtek válaszul Őfelsége bejelentésére” - mondta el a Kensington-palota szóvivője.

Katalin hercegné és Vilmos herceg most megtörték a csendet

A hercegi pár kiadta első közös közleményét a hercegné rákdiagnózisának bejelentése óta, ugyanis valami olyan tragédia történt, amit nem szerettek volna szó nélkül hagyni. Részvétüket fejezték ki azok felé, akik bármilyen módon érintettek a Sydney-i bevásárlóközpontban történt késeléses támadásban, melynek során hat ember életét vesztette, többen pedig súlyos sérülésekkel kerültek kórházba.

Kiszúrtad? Ez volt Katalin hercegné rákbejelentésének legemberibb pillanata

Kiszúrtad? Ez volt Katalin hercegné rákbejelentésének legemberibb pillanata

„Sokkoltak és elszomorítottak minket a szörnyű események, amik Sydney-ben történtek. Gondolunk az összes érintettre, beleértve azokat akik elvesztették a szeretteiket, és azokat, akik a saját életüket kockáztatták mások megmentéséért. W&C” - áll a bejegyzésükben, amit az X-en (vagyis az egykori Twitteren) osztottak meg.

Forrás: mirror.co.uk

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

A hálószobai rémálom, amiről a nők is csak a barátnőknek mernek beszélni

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Támogatott Tartalom

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Néha külön alszol a pasidtól? Nem biztos, hogy a kapcsolat vége az alvásválás

Támogatott Tartalom