Tóth Andi izgalmas részleteket árult el visszatérésről

Tóth Andi csak úgy ragyog bikinis fotóján!
Tóth Andi visszatérést már mindenki lélegzetvisszafojtva várja
Fotó: Fotó: ajkai dávid / glamour

Ez is érdekelhet

Hatalmas bejelentést tett Károly király, ezzel a döntésével történelmet írt

Hatalmas bejelentést tett Károly király, ezzel a döntésével történelmet írt

2023. december 1.
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest

A múlt heti Dancing with the Stars adásban kaptuk az elsöprő örömhírt: a műsor előző évadainak három női nyertese, Gelencsér Tímea, Tóth Andi és Csobot Adél együtt lépnek színpadra a döntőben. Tóth Andi most elárult néhány kulisszatitkot visszatéréséről.

Nem várt bejelentés érkezett a múlt heti Dancing with the Stars adásában: az egykori győztesek, Gelencsér Tímea, Tóth Andi és Csobot Adél egyszerre táncolnak majd a fináléban. Teljesen biztosak vagyunk benne, hogy a műsor záróakkordja hatalmas hatalmas durranás lesz, és az utóbbi órákban az is kiderült, hogy ki perdíti táncra a lányokat.

Elmondta, miért tűnt el

Tóth Andi Instagramon közzétett sztorijában elárulta, hogy mindhárom egykori női győztes táncos párja - így köztük az övé is - nem más, mint Hegyes Bertalan lesz. Az énekesnő arról is beszélt, hogy már nagyon várja a nagy napot, illetve megindokolta, miért is tűnt el egy kicsit a közösségi médiából. Elmondása szerint már gőzerővel készülnek a döntőre, rengeteget próbálnak, és emiatt jelenleg kevesebb idője jut a tartalomgyártásra - ezért elnézést is kért a rajongóitól.

„Bocsánat, hogy el vagyok tűnve egy kicsit, csak nagyon próbálunk, és nagyon koncentrálunk, és el vagyunk fáradva. De Berci egy igazi hős (...), mert három csajszival táncol most (...), és nagyon remélem, hogy a holnaputáni műsor tetszeni fog mindenkinek. Nagyon igyekezni fogunk!" - mondta el a videóban, majd azt még hozzátette, mennyire örül neki, hogy leesett a hó.

Nem várt bejelentés a Dancing with the Stars fináléja előtt

Nem várt bejelentés a Dancing with the Stars fináléja előtt

Egyik szemünk sír, a másik nevet

Szomorúan kell konstatálnunk, hogy holnapután véget ér ez a színes-szagos műsor, amit hetek óta nyomon követünk, miközben teljes szívvel szurkolunk kedvencünk, vagy éppen kedvenceink továbbjutásáért. Már most alig várjuk a következő évadod, addig viszont még vár ránk egy fergeteges finálé vérpezsdítő táncokkal és az igazság pillanatával, amikor végre felcsendül a 2023-as Dancing with the Stars győztes párosának neve, akik közül vagy T. Danny és Lissák Laura, vagy Marics Peti és Stana Alexandra vagy pedig Krausz Gábor és Mikes Anna lesz a nyertes. Ti kinek szurkoltok?

Glamour Napok Banner
Megosztás Küldés Messengeren Pinterest
Itt állíthatod be , hogy a Google keresőben könnyebben megtaláld a glamour.hu cikkeit
Google Hírek ikon
Kövesd a Glamour cikkeit a Google hírekben is!
Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Glow-up tetőtől talpig: miért felejtjük ki a legfontosabb lépést a self-care rutinból?

Támogatott Tartalom

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

A nyár veszélye: ezért ne maradj túl sokáig vizes fürdőruhában!

Támogatott Tartalom

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Láthatatlan feszültség az irodában: így jelzi a test, ha azonnali segítségre van szüksége

Támogatott Tartalom

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Fesztiválra készülsz? Ez a 3 szabály megkímélhet egy nagyon kellemetlen problémától

Támogatott Tartalom